SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133279

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Dobrze, że masz pewność, że Biopepitde jest kozak, bo jest kozak ...ale jednocześnie możesz mieć taką samą pewność że Nouveaux również jest kozak
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 293 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7968
krzykacz
Dobrze, że masz pewność, że Biopepitde jest kozak, bo jest kozak ...ale jednocześnie możesz mieć taką samą pewność że Nouveaux również jest kozak


Wierze na słowo lecz u mnie jeszcze nie dostępny , może cenowo przewyższa bo rzadko kto słyszał tu o tym Labie
Bio lepiej działa niż chinol gh brany prze trzy miechy Imo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ciezko z dostepnoscia tego nouvex niestety

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
PHO
SalvatoreLucania
U mnie pepki posprawdzane na siłowni. Sam mt2 zaczalem i bpc157 juz mam tez na kwadracie oraz tb500 ale jeszcze nie myslalem jak ich uzyc bo musze w koncu te udo naprawic naderwane. Nie bede pisal co kto ze znajomych z silki leci ale zadowoleni tylko gh trzeba przebadac i bedzie komplet.

Rozumiem ze o pępkach z nauveaux piszesz czy ogółem ?


O pepkach Nouveaux oczywiscie. Tam w ofercie masz i BPC-157 i TB-500 które mnie najbardziej interesuja jesli chodzi o wzmocnienie ponadrywanych włókien miesniowych ale ghrp, cjc tez chłopaki leca i zadowoleni. Ja jeszcze igf- od nich chciałbym sprobowac no i ich gh ale jak pisalem czekam na badania.
Nie wiem skad jetes ale u mnie na Pomorzu nr 1 wsród peptydów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
Ktory prop bezbolesny nex/genesis/swiss/vertex ?

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
PHO
krzykacz
Dobrze, że masz pewność, że Biopepitde jest kozak, bo jest kozak ...ale jednocześnie możesz mieć taką samą pewność że Nouveaux również jest kozak


Wierze na słowo lecz u mnie jeszcze nie dostępny , może cenowo przewyższa bo rzadko kto słyszał tu o tym Labie
Bio lepiej działa niż chinol gh brany prze trzy miechy Imo


Bio to rowniez chinol tak jak wszystkie ug. Tylko apteka nie jest z chin (chyba). Swoja droga znajmy rowniez chwali GH MyoTropin czy jakos tak i nawet badania pokazal ale jak zwykle tylko koncowe bez startowych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
mm1986
Juz mowilem, ze mozna bylo by sie sciepnac na badanie tutaj i bylo by wiadomo raz na zawsze, czy mi estro na EQ spadalo tego teraz sam nie wiem, ale testowalem DHB, to jest dyhidrobold, a tutaj estro zerowe, srodek praktycznie jak tren bez sajdow suszyl, wiec mozliwe ze EQ ma taka zalete/wade ze moze zbijac estro, sam tego nie wiem. Tak czy siak, dla mnie EQ to kulawy srodek. U mnie jest ostatnio moda na EPO, sam nie testowalem ale ludzie wokol tak, i widze co jak ich to robi, wiec osobiscie sam bym wolal przybic odrobinke EPO i byc 10x bardziej nabity niz na EQ, bo zakladam ze 99% ludzi siega po EQ wlasnie po przeczytaniu opisu jak on nie nabija, chyba kieszen dilerowi


O widzisz wreszcie ktoś kto testował dihydroboldenon. Napisz jak długo leciałeś i jakie dawki, jakie efekty?. Ciekawi mnie bo sam w tym tygodniu odbieram zamówione 6 flaszek dihydro i za 2 tyg chce to dorzucic do cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22479
Rok temu czy dwa lata twmu bilem dihydro z apexa chyba jeden co trzy dni nie pamitam,fajna jakosc nieania uzylenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
jak z bolesnością, bo wszędzie trąbia ze niby bolesny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1757
Witam.
Co lepsze i pewniejsze, cel masa niekoniecznie sucha.
Clinic- Sustanon czy może Central t.cypionate?
Ktoś wogole brak coś z centrala bo strasznie mało o tym labie w necie i nie mam pojęcia co o tym sądzić.
Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej