SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170440
Ale jak mi ktoś miał podmienić tab w tej saszetce z biosiry? Widziałeś kiedyś jak to wygląda? Jak to już otworzysz to nie ma bata złożyć tego tak żeby wyglądało na nienaruszone bo to się zwyczajnie rozrywa,
poza tym piszesz o tym labie jak o aptece a to zwykły ug, w ug nigdy nic nie jest 100% pewne, tak w ogóle poszukaj trochę o produkcji primy oral, o cenach itd to nie przestaniesz głupoty pisac

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Usunięty przez Aras84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13191
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Arkus za bardzo sie unosisz n amoje oko nikt Cie tu nie zaatakowal a wymienil sie spostrzezeniami. Faktem jest to co piszesz i nikt ci nie wmawia ze klamiesz bo kazdy jest inny. To jednak ze podbilo ci prolke i progesteron nie swiadczy o niczym poza tym jak kuciano stwierdzil ze nie ma tam wino bo ono powinno progesteron obnizyc. Moze lipidy wypadalo by zbadac. Prawda tez taka ze co wystapilo u Ciebie nie musi wystapic u innych. Ja takich srodkow jednak nie uzywam wiec ciezko mi sie odniesc do samego dzialania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 5 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31179
Androchem dalej trzyma poziom ? Chodzi mi głównie o prop npp mete czy antoniego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
hester
Ktos cos powie o tym labie??





Co to jest? Olej w worku?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13191
Sam jestem ciekaw czy ktos cos wie o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
grubyd1122
Androchem dalej trzyma poziom ? Chodzi mi głównie o prop npp mete czy antoniego .


Cały czas trzyma poziom, aktualnie leci propek z andro i gitara. Wcześniej deka i susta też git.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BigMen
hester
Ktos cos powie o tym labie??





Co to jest? Olej w worku?


w worku jest flakon podobno lab robi robote opinia nie moja gdzies mi sie o oczy w necie obiło i chwalili ten lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arkus P
Ale jak mi ktoś miał podmienić tab w tej saszetce z biosiry? Widziałeś kiedyś jak to wygląda? Jak to już otworzysz to nie ma bata złożyć tego tak żeby wyglądało na nienaruszone bo to się zwyczajnie rozrywa,
poza tym piszesz o tym labie jak o aptece a to zwykły ug, w ug nigdy nic nie jest 100% pewne, tak w ogóle poszukaj trochę o produkcji primy oral, o cenach itd to nie przestaniesz głupoty pisac


o podmiance tu raczej nie ma mowy( kazdy glupi by sie skumal jak by dostal otwarta saszete) primy oral nie jadlem wiec nie wiem jak organizm reaguje :) to ze u Ciebie jest inaczej z estro i prolo ok tylko chcialem sie upewnic czy tam m1t nie bylo w srodku bo jak mam zakupic ta prime z biosiry czytaj bioniche czytaj bm to nie chce sie naciac bo tania nie jest. Musiały by sie w temacie wypowiedziec osoby ktore jadly ta primke


a tak wygladaja moje badania na okolo 300 tescia cypio/week, srednio badam się co 3 miechy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Arkus P
Ale jak mi ktoś miał podmienić tab w tej saszetce z biosiry? Widziałeś kiedyś jak to wygląda? Jak to już otworzysz to nie ma bata złożyć tego tak żeby wyglądało na nienaruszone bo to się zwyczajnie rozrywa,
poza tym piszesz o tym labie jak o aptece a to zwykły ug, w ug nigdy nic nie jest 100% pewne, tak w ogóle poszukaj trochę o produkcji primy oral, o cenach itd to nie przestaniesz głupoty pisac


Skoro wiesz tyle o produkcji i zapewne o ceny Ci chodzi Primo to po co to kupowales i brales? Zaswiadczam Cie ze cena Primo jako czystego surowca nie jest mega kosmiczna wiec nie przesadzajmy. To nie 90 rok.
Dla speca ze zgrzewarka kupic 1000 takich pustych saszet i poprzeklejać nalepy to chwila roboty a potem psuje sie reputacje wyrabianych marek przez lata wlasnie takimi walami. Ja juz tez sie nabralem i na Cyberze i na Omnitropie wiec zostaje przy ug które jeszcze sa pewne. Ja polecam Primo Bioniche bo sam 4 miechy lece i jest dobrze a zamierzam ja pociągnąc do Debiutów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej