SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133725

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
sztefenszmit
Stosuje ktoś ovigil z powodzeniem?



Biore jak nie mam dostępu do Pregnylu akurat.



BigYorkie1488
Primka oral z biosiry ? szamal ktos ostatnio ? mam w ofercie i sie zastanawiam zamiast tury/oxy moze primka ?



Osobiście wolałbym combo tura + oxa niż prima solo.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
sztefenszmit
Stosuje ktoś ovigil z powodzeniem?



Ja od dłuższego czasu przeniosłem się właśnie na ovigil w celu spróbowania i nie odczuwam jakiś różnic w promowaniu z apetycznym pregnylem, poza tym że nie jest z apteki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
Oczywista oczywistość ze tura i oxa lepsze ale ja bym z tego comba na raz nie robił. Co do primo to środek u nas rzadki jak mustang na łące ale Biosira mega under od dawna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
oxa i tura nawet taniej wyjdzie niż prima w tab.. ale raz bym spróbował tej primki w tab.. w fajnej dawce tak z 12 tyg.. ::((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
U mnie koledzy ovigil brali i nie narzekali tykko ze to bylo kawałek temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 84 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 335
winoz1$
oxa i tura nawet taniej wyjdzie niż prima w tab.. ale raz bym spróbował tej primki w tab.. w fajnej dawce tak z 12 tyg.. ::((


12 tyg niewiele mocy pokaze ten środek. Ja biore kilka miesięcy z dodatkami oczywiście. Większość Bioniche. Testo, boldex itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
no to można przedłużyć jeżeli za któtko do 24 tyg... pół roku to ju troskę jest no i koszta nie małe ::((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Bajka to by było brac primke ale wersje iniekcyjna all time Oralna oki ale bardziej pod kobiety bo jest naprawdę delikatna.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-29 20:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile trzeba szamac tej primy? Cenowo wychodzi w miarę
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej