SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133951

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
palmiarz1989
deka; nexium / genesis ?
meta genamed ok ?



Zmieniony przez - palmiarz1989 w dniu 2017-09-25 21:12:38


Meta nie jadłem nie pomogę. Słyszę jedynie sporo pozytywnych opinii o Genamedzie. Deke natomiast obie przerabiałem, dwie pewne firmy więc bez większej różnicy co weźmiesz. Nexium flakony bywają wygodniejsze w niektórych sytuacjach, Genesis amp jęśli oczywiście mowa o wersji z zdrapką i kodami do sprawdzenia na stronie www masz w ampach więc dla niektórych bardziej prestiżowy towar. Tak czy owak opakowania to sprawa drugoplanowa. Liczy się zawartość i jakość która w obu firmach jest na wysokim poziomie.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Ja tez myślałem że GH nie działa a dziala ... pojawiają się jakieś dziwne mięśnie nie wiadomo skąd ... Ja tam GH mam zamiar ciągnąć 6 mc. Po 11j. Więc jeszcze jakieś 4 .. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Bo GH nie dziala jak jest woda z parowek kazdy kto wbij choc raz dobre GH a glownie apteke wie jak jest. Nie wiem co bijesz ale mi 2j omni wystarczyly aby tluszcz lecial na zerciu ze smietnika.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
palmiarz1989
deka; nexium / genesis ?
meta genamed ok ?



Zmieniony przez - palmiarz1989 w dniu 2017-09-25 21:12:38


Deka bez roznicy obie dobre. Meta Genameda tez ok.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
panowie co powiecie o finasterydzie - chodzi mi o łysienie androgenowe. nie tylko na cyklu, chyba ze macie jakies nowe cudo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6327
May tiger mix1 prop npp master ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Robert_Maklowicz
Panowie i Panie jesli są tu jakies to normalne ze na peptydach firma Bio-Peptide po ghrp lapie mnie hipoglikemia i musze jesc choć tego nie chce i jaka jest najpewniejszy nadrolone bo musze stawy powzmacniac na zawody WL.


Co do ghrp to prosze pocztac o grelinie jak dziala i co wywołuje.

Deka: BM, Bioniche, Primus, Biosira, Genesis, Platinum, a i bym zapomniał królowej z apteki Aspen Pharma


joker503
May tiger mix1 prop npp master ok ?


Bardzo dobry blendzik Malaya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sokobicja
Aras84
lodzianin1
Jak jest kaska to podbijaj


On nie musi nic podbijać bo on ma na celu tylko antypimp Imperiala. Lordwais i marianzulek to jedna osoba piszaca z tego samego miejsca



Zioekt już kiedyś też rozszyfrował jak marianzulek lub BigMen mylił się kilka razy w tym co pisał i wbijał no grunt się pali i sam pimp nie wystarcza to trzeba antypmipować inne firmy

Ależ Wam się nudzi, weźcie odkręćcie sobie kran i obserwujcie jak woda leci, gwarantuję Wam że to będzie bardziej kreatywne zajęcie niż wchodzenie w dyskusje z tymi dwoma pacjentami. Bigpimp wie po 2 strzałach że bije (tzn pisze że bije) rewelacyjnego bolda, a po miesiącu czy dwóch już się zastanawia co to był za lab, to Wy myślicie że na temat dużo droższego gh prawdę powie? Oni piszą to co mają nakazane, gdyby mieli pisać to co sami wiedzą wyszedł by ∞ ciąg samogłosek yyyy eeee aaaa. Ja mam w d. te wojny labów poza brzydalem cyberem, ale to daje się zaobserwować no nie, z tym że nie pisze że inne laby nie działają jak oni, bo sam nie biję i nie mam miliona kumpli zawodników, tylko neguję sam fakt powstanie kopi; a o gh nic nie wiem, bo mnie nie stać, więc dla mnie wszystkie są choojowe te imperiale strongi i inne bio

sokobicja
Wstyd !

mylisz się, bardziej głupota niestety.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
A ja znam kilku zawodników, sam przerobilem pewnie wiecej 5x niz Ty towaru i cos tam wiem. Startowalem i moze jeszcze beda startował i dla Twojej wiadomosci bije mastara dlugiego z BM i jestem zadowolony
A co do pisania co klepie a co nie pisze tylko to co bralem. Na somastrongu z saa zrobilem najlepsza forme na masie w swoim zyciu ale potem sie popsul i przeszedłem na Biogene.
Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora razem.
Bo jest róznica miedzy panem X który jest incognito a mna gdzie kazdy mnie zna z imienia i nazwiska.
Zio nie obrazaj sie tylko bo to ze zjadles mniej towaru ode mnie czy krócej w tym siedzisz niz ja nie oznacza ze wiecej wiem od Ciebie czy lepiej wygladam
Zebysmy zaraz tu sobie tylko wirtualnie po ryju nie dali


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-26 11:35:05
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium