SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133437

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Spoko ja tak ogólnie pisze ze dla mnie badania podejrzane, moze jak ktos sie tam dodzwoni to sie dowiemy wiecej :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
łączył ktos z Was hgh z ghrp6 i cjc? 4iu hgh rano, a ghrp6 po treningu i przed ostatnim posiłkiem? pepki z bio. mam do wyboru nexiuma i bio, ale chyba zostanę przy bio, co myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Pepy Nexa te zbrylone są bardzo dobre i ja bym brał. Jeśli masz kase to daj gh a pepy sobie odpuść. Założyć chyba wypada swój temat bo w tym chyba nie rozmawiamy o dawkach, cyklach etc.

wbijał ktoś może igf z Magnusa?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 68 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3195
Witam ,
Panowie warto inwestowac w oxae i antka Biosira.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Ture i primke wspominam dobrze, na forum antka tez chwala ze daje rade
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
hgh-line
Ziki to akurat nie tyczyło się Ciebie


Hgh ale to jest forum i normalna rzeczą zwłaszcza w tym dziale jest wymiana zdań przez kilka osób nie koniecznie sie ze soba zgadzajacych. Mi juz przeszły ochoty na jakies docinki Tobie wiec z mojej strony to koniec tego typu rzeczy jak jakieś scysje czy utarczki słowne.
Tutaj nie zarzucilem nikomu ze sciemnia tylko ze nazwy badanych substancji troche mało powaznie wygladaja na tym papierku i tyle.
To juz mój chyba trzeci apel do Ciebie ale zawsze mnie atakujesz i kąsasz jak szerszeń.


pawel515
łączył ktos z Was hgh z ghrp6 i cjc? 4iu hgh rano, a ghrp6 po treningu i przed ostatnim posiłkiem? pepki z bio. mam do wyboru nexiuma i bio, ale chyba zostanę przy bio, co myślicie?


Nexiuma nie bralem nigdy za to pepków z Bio przerobiłem mnóstwo. MT2, ghrp 6 i 2, cjc1295, tb500, pt141, fragment gh, ipamorelin. Robia robote i tyle.


Alpinostyczne24
Witam ,
Panowie warto inwestowac w oxae i antka Biosira.
Pozdrawiam


Osobiscie spozywałem oxe do 100mg ed na redukcji nawet i antka z cioci Biosiry głównie przedtreningowo na pompe i rewelacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
Jaki czas temu kolega wcinal Antka z Biosiry i narzekal,ale z tego co widze na Antka co jakis czas zawsze ktos sie znajdzie ze na dana firme bd narzekal.
Metke Biosiry chwalono u mnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
ja obecnie jem oxe ando i moge polecic smialo. antek czeka odlozony po redukcji ale znajomi wczesniej jedli i nikt nie narzel, zreszta naeet ktos tu ost badal tym roid testem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22482
Mozna wtedy sprawdzić czy dana substancja jest wiec jesli bd tylko 10% deklarowanej zawartosci to tez wykaze obecnosc?czy wtedy bd mozna rez wywnioskować po odcieniu ze jest jej malo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Mati3
Panowie co lepsze jezeli chodzi o propa enana i npp BM czy nexium?


Bralbym BM. Kilka pozycji od nich wbilem i wszystko dzialalo wzorowo. W moich rejonach nie slyszalem narzekan. BM topowy lab.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej