SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133697

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
WSRH666
Jak na dzień dzisiejszym cypek Nexium?
Spotkałem sie z opiniami ze shoty bolesne?


ja jade od czerwca i zero problemu, a jestem wyczulony na takie rzeczy. Natomiast na testa wzialem enan Nexa i dupe/udo urywalo przez tydzine :/ Teraz doszedl do mnie kolejny cypio Nexa tylko juz w pękatej butelce (jak enan), a nie podluznej wiec zobacze jak to wyglada :) Zawsze sie zastanawialem od czego to zalezy, ze srodek z tej samej firmy (kolor, klarownosc, konsystencja) taka sama a jedno boli drugie nie.

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7604
Panowie susta, deka z BM będzie git? Czy celować w coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Będzie git. Sam ostatnio bilem parę środków i mogę polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
może ktoś polecić z dośwadczenia bezbolesne wino ? Klikanaście stron wcześniej Genamed został zaproponowany, ktoś coś z innych firm ?

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
pawel515
hgh somastrog - ktos stosował / stosuje / sypać opiniami ;)


Zalezy od zródła albo zwyczajnie od tego ile żółty brak nasypie prochu do vialki. Kilka lat temu kozak gh ale potem kilka slbych partii wyszlo i przerzucilem sie na rhgh Biogene.


kamson24
Panowie susta, deka z BM będzie git? Czy celować w coś innego?


BM czy stare 12ml czy nowe ampy 1ml na ta chwile jeden z najpewniejszych labów. Lece npp i jest tak jak na krótkiej dece powinno byc. 3 tydzien dostalem przysłowiowego kopniaka i coraz lepiej mieso sie prezentuje. Siła tez ładnie skoczyła. Do tego lece długą deke ale na ta chwile tylko 1ml na tydzien zeby tym sposobem jak bede mial ostatnie tyogodnie npp zwiakszyc dawki dd aby potem odstawic npp i leciec deke BM z enanem BM. Czemu tyle deki? Bo stawy po kick boxingu dostaja po dupie, szczególnie kosci łokciowe i promieniowe oraz nadgarstek mimo owijek.

nyga83
może ktoś polecić z dośwadczenia bezbolesne wino ? Klikanaście stron wcześniej Genamed został zaproponowany, ktoś coś z innych firm ?


Bioniche brał? Nie boli.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-20 10:50:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 69456
nie, ale brak dostepu do Bioniche. Genesis, Nex, Vertex, Genamed, Swiss, Cyber (nie wiem czy ori)

Where amazing happens

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
No to masz dobry wybór win inj, Genesis, Nexium, Genamed te wiem że bezbolesne wina i działają bardzo dobrze. Swiss jeszcze nikt u mnie nie wbijał ich winka bo dopiero co sie pokazało.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
pawel515
hgh somastrog - ktos stosował / stosuje / sypać opiniami ;)


Stosował somastrong, biopeptide ale najlepiej z tych populnarych w pl wypada w tej chwili Imperial.

kamson24
Panowie susta, deka z BM będzie git? Czy celować w coś innego?


do czego jeszcze masz dostęp? Kwestia ile pln możesz wydać na towar, jeśli budżet ograniczony to poszukałbym Genameda towar tani, a suste i deke mają bardzo dobrą. Jeśli masz ciut więcej kasy możesz pomyśleć nad czymś w ampach jak genesis, vertex, swiss czy ions, alpha.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
biopeptide robi hgh?? BM jak najbardziej dobrs firma, spokojnie bierze i trsty i deki.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
nyga83
nie, ale brak dostepu do Bioniche. Genesis, Nex, Vertex, Genamed, Swiss, Cyber (nie wiem czy ori)


Primus Ray?


lordknaga
biopeptide robi hgh?? BM jak najbardziej dobrs firma, spokojnie bierze i trsty i deki.


Rhgh to syntetyczne gh tylko nazwa moze nieco pomylic z peptydem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej