SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133425

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8067
Tak, Eurigil z Euro Pharmacies
Ovigil wiem, ze mial dobre opinie


Zmieniony przez - kreciol w dniu 2017-09-15 11:38:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 643
Tren z euro pharmacies warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 643
mielony2006
Poszukuje opini na temat labu Clinic Pharmax

prop działa bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żubroń
Jakiej firmy propa polecicie na pierwszy raz dla dziadka 42 lata, żeby zasmakował ( brak stanów zapalnych i urywania d..y)?

Androchem polecam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
Aras84
bigendriu
patryk173
bigendriu
średnio-zaawansowana, 5 lub 6 cykl, teraz leci susta 1ml (350mg) z propem 1ml (125mg) co 3dni - platinium labs.
Następnie planuje przejść na enana. Oczywiście micha i dieta trzymana na stopro, nie opuszczane treningi 6x w tyg.



Zmieniony przez - bigendriu w dniu 2017-09-13 21:17:39

Dopiero pytałeś o ten platinium, nagle już go bijesz i planujesz zmianę na enan. Szybko działasz chłopie


teraz wale suste i propa z platyny, w listopadzie/grudniu przechodze na enana i pytałem czy dalej jechac z platyny czy malaya bo do tych firm mam dostep


21 sierpnia - piszesz, ze jestes po 4 mies. offie
12 wrzesnia - pytales czy warto inwestowac w propa i suste platinium
13 wrzesnia - pisesz ze juz bijesz i rozpytujesz o przejscie na enana, dylemat jak wbijac enana
14 wrzesnia - wystawiasz sam juz opinie ze mix i cala firma jest swietna

Gdyby nie spostrzegawczosc patryk173'a to pewnie za dwa dni bys nam napisal, ze przeszedles juz na enana i jest kozak


1. Gdy pisałem czy warto inwestować, już byłem na dwu tygodniowym on, chciałem znać opinie "innych" odnośnie tej firmy.
Jak była by chu**** odstawił bym te środki, mimo że rozkręcało i rozkręca się na ogromny plus.
2. Pisząc o przejściu nie oznacza że przechodzę na enana, a że "przejdę" po obecnym cyklu na którym jestem.
3. Wstawiłem opinie bo czuję zaje***** przyrost i potężne działanie platyny bez zbędnego pierd******

Rozumiem że masz jakieś wątpliwości co do mojej osoby skoro mnie atakujesz, ale to było z czystych zamiarów i ciekawości opinii danych środków lub firm.
Generalnie chodziło mi bym psychicznie był nastawiony na plus, jednak po odczuciach jedyne co mogę to stwierdzić że jest super, praktycznie, nie teoretycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Żubroń
Jakiej firmy propa polecicie na pierwszy raz dla dziadka 42 lata, żeby zasmakował ( brak stanów zapalnych i urywania d..y)?



Testovis, Farmak, BM, Bioniche, Platinium np...
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19288
Witam, jakie opinie o Boldzie Nexium?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
dziadzia napisz do czego masz dojście
lecz szybciej bym wszedł w długiego testa enan/cypio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
kafarov1987
mielony2006
Poszukuje opini na temat labu Clinic Pharmax

prop działa bdb


clinic działa dobrze , nie znam opinii o antku ale np. hgh wypadł dobrze na badaniach
reszta saa chwalona
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
kreciol
Panowie a jak ten Eurigil 5000? działa to w ogóle?? warto brać?


jesli chodzi ci o ovi?? to mam odczucia ze lepiej czuje nasz pregnyl , lecz przy cenie naszego pregnylu i dziurze na rynku na pewno bym wziął ovi
poza naszym pregnylem to dobra opcja
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej