SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133493

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Jaka cena badania w tym labie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Określenie samej substancji jak ja płaciełem to koszt około 500zł tylko nie pamietam czy netto czy brutto.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
no to chyba zarządzimy ściepę na forum i przebadamy kilka labów substancje z górnej półki czyli
oxe,primke,tren jak to będzie ok to raczej reszta środków również
czy to tyczy się tylko tab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co widziałem badania,tylko tabsy i surowiec, z olejem nic nie było badane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
dobry pomysl z tym badaniem przynajmniej czlowiek by wiedzial co rzeczywiscie " bierze "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
a jak np..w oksie były by jeszcze inne substancje to te badanie również je pokaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170440
Aras84
Najpierw musialaby byc to prawda a przeczy temu fakt z pdf nizej. Kilka tabs anavaru i tury Nexium wyslane zostalo do badan a jesli rzeczywiscie jadl to moze juz lepiej nie powielac opinii kolegi ktory nie bardzo ogarnia temat.






Dziwne tylko troche ze labolatorium w skladzie tury podaje Turanabol czyli nazwe handlowa srodka a nie substancje czynna Chlorodehydromethyltestosterone ;)
ale co ja tam wiem, nie czepiam sie juz :)

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
BigMen
Omlet 35
BM, Andro, Cyber ori, cyber fake, genamed, nexium, Bionische, vermo, biosira, genesis


W sumie mialem nie pisac ale dam pozywke chartom - nexium oxe jadl znajomy zawodnik bench press-u i wiecej powiedzial ze nie wezmie


nie trzeba bylo byc jasnowidzem ze napiszesz.....Ty moze chinczykiem jestes bo tam odbijanie pileczki to sport narodowy
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
Arkus P
Aras84
Najpierw musialaby byc to prawda a przeczy temu fakt z pdf nizej. Kilka tabs anavaru i tury Nexium wyslane zostalo do badan a jesli rzeczywiscie jadl to moze juz lepiej nie powielac opinii kolegi ktory nie bardzo ogarnia temat.






Dziwne tylko troche ze labolatorium w skladzie tury podaje Turanabol czyli nazwe handlowa srodka a nie substancje czynna Chlorodehydromethyltestosterone ;)
ale co ja tam wiem, nie czepiam sie juz :)



czyli zostanie tylko gadanie.....bo juz nawet badania suche fakty nie maja racjii bycia na tym forum :)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3776
Master e swiss, nexium, andro, dose ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej