SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Endrjuu89
Mam nadzieje ze cisnienie troche spadnie na tym cypio bo jest masakra. Biore wyciag z jemioły 3 tyg i czosnek w tabsach, i jak na razie jest masakra, leb boli nie moge sie schylac bo czuje jak mi czacha puchnie, a w dodatku az pulsuje cala szyja na treningu.


To chyba jak dawke zmniejszysz, a nie jak zamienisz dlugi estr na dlugi estr.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
hindol
panowie jak BM bold i tren enan? ampy 1ml, kody wchodza


BM ma dobre środki śmiało można inwestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13273
Krzychu79
Endrjuu89
Mam nadzieje ze cisnienie troche spadnie na tym cypio bo jest masakra. Biore wyciag z jemioły 3 tyg i czosnek w tabsach, i jak na razie jest masakra, leb boli nie moge sie schylac bo czuje jak mi czacha puchnie, a w dodatku az pulsuje cala szyja na treningu.


To chyba jak dawke zmniejszysz, a nie jak zamienisz dlugi estr na dlugi estr.


leci 400mg/week tak ze co tu zmniejszać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170444
Estro zbadaj, mocno wystrzelone też często miesza z ciśnieniem a tak w ogóle to temat sobie załóż bo ten nie jest od tego typu rozkmin

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13273
estro w widelkach w dolnej granicy :) no nic, juz widziałem że są tematy odnosnie nadcisnienia, jak nic nie da zmiana estru to wtedy bede myslal co dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
tzn ze masz za niskie estro a to moze tez wplyac negatywnie na cisnienie bo dolne widelki to nie jest dobry poziom, bardziej gorne widelki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 111 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1500
Endrjuu89
estro w widelkach w dolnej granicy :) no nic, juz widziałem że są tematy odnosnie nadcisnienia, jak nic nie da zmiana estru to wtedy bede myslal co dalej.

W moim przypadku jemiola i czosnek nic cisnienia mi nie zbijaly i musiałem po leki isc,ale to juz ostatecznosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
panowie koniec rozmów o jemiołach i czosnkach
proszę założyć swój temat wraz z ankietą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 476 Napisanych postów 1456 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113537
Panowie jak tren krotki z nexium ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Krzychu79
conan85
Panowie Nexium deka i enan jak na chwilę obecną? Warto dalej?


sam nie bilem, znajomi caly czas chwala


Smialo, Nexium trzyma jakosc. Bilem ta deke i enana, bardzo dobry towar.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej