SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133556

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170440
KAZIK12345
zioekt
Hanslik
Panowie, jest sens przepłacać za trena enana i brać nexium/swiss czy lepiej kupić genameda/dose i minimalnie więcej przybić ?

Co o tym sądzicie ?

Do wyboru: Genamed / Dose / Cyber / Vertex / Medical Pharma (drogo w pieron...) Genesis / Nexium / Swiss


Flex357
Wybral bym bez zastanowienia Cybera

Na 99,99% z tego co tu wyżej to ten cyber nie jest oryginalny, to jest ta śmieszna złodziejska podróbka.


co nie lezy Ci zeby wybierali cybera ? to powiedz z czego bys sie cieszyl z tych firm zeby brali


Chciałeś zablysnac ale nie siadlo, nie wiesz o co chodzi to po co na siłę się odzywasz?
Chodzi o walki, podróbki cybera, rozumiem że dla ciebie bez różnicy i na dodatek ten do którego bijesz opiera cykle głównie o cybera,
no nie wyszło


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-08-09 22:05:08

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1956
Witam panowie potrzebuje opinie na temat CENTRAL PHARMA dokladnie prop, dodam ze jestem w UK i to mam akurat dostepne. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KAZIK12345
zioekt
Hanslik
Panowie, jest sens przepłacać za trena enana i brać nexium/swiss czy lepiej kupić genameda/dose i minimalnie więcej przybić ?

Co o tym sądzicie ?

Do wyboru: Genamed / Dose / Cyber / Vertex / Medical Pharma (drogo w pieron...) Genesis / Nexium / Swiss


Flex357
Wybral bym bez zastanowienia Cybera

Na 99,99% z tego co tu wyżej to ten cyber nie jest oryginalny, to jest ta śmieszna złodziejska podróbka.


co nie lezy Ci zeby wybierali cybera ? to powiedz z czego bys sie cieszyl z tych firm zeby brali

Na chooj te durne docinki w moim kierunku, chcesz byc fajny czy smieszny? Weź się w garść i ode mnie daleko won.
Ty i inni bierzcie sobie co chcecie jak masz takie pragnienie,nawet pot Biebera. Była mowa o wyborze cybera? Tak? Tak, ale cybera a nie tej kopii. Co mi nie leży żeby brać wałka,a to że org cyber ma same najlepsze opinie, a ta podróbka będzie mu szargać renomę, co za tym kolejno pójdzie ktoś komu będzie zależeć na kupnie dobrego towca,a będzie miał dostęp do ori nie kupi,bo będzie myślał że jest lipa i kupi jakieś goowno które może nie działać, temat to "...co warto brać" ja uważam że nie warto brać i wspierać złodziei, jak Ci "coś nie leży" z tym co pisze, masz problem. Czy teraz ta kopia działa czy nie, mam to głęboko w d...tak jak to co napisałeś.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2552
A Skad wy wiecie ze Kolo bedzie miec Kopie cybera a moze ma dostep do orginalu To by Wam kopary opadly
U mnie jeszcze kopi nie widzialam i dostep do orginalu Jest bez problemu


Zmieniony przez - Flex357 w dniu 09.08.2017 22:36:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kluczem jest to 0.01%, jak ma ori to brać bez zastanowienia. Bo teraz tej kopii więcej niż grzybów po deszczu. A czemu ma mi czy komuś kopara opaść? Jak ma org spoko i tyle, jak ma wala dałem swoją opinię ot co. Ja i pewnie wielu innych też mamy dostęp do ori i co z tego? Mam i tyle,żadnych chyba dożynek z tego powodu nie będę organizował


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-08-09 22:47:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Flex357
A Skad wy wiecie ze Kolo bedzie miec Kopie cybera a moze ma dostep do orginalu To by Wam kopary opadly
U mnie jeszcze kopi nie widzialam i dostep do orginalu Jest bez problemu



Zmieniony przez - Flex357 w dniu 09.08.2017 22:36:10


Jak ktos sledzi forum to wie dlaczego owy cyber prawdopodobnie jest walkiem. Aby dojsc do takiego wniosku nie trzeba nawet wysokiego IQ.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2552
Popatrz jaki jestes bystry z tym twoim IQ Bo ja mam cybera z przed kilku dni I jakos nie Widze Zeby To byla kopia
A ty co wrozbita Maciej ze wiesz Kto Co ma czy Orginal czy kopia


Zmieniony przez - Flex357 w dniu 10.08.2017 00:23:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
u nas bije sporo ludzi tą kopię cybera w kartonikach zrobioną idealnie jak ori. Z tymi co rozmawiałem to chwalą sobie że działa bardzo dobrze i tanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ose1993
Witam panowie potrzebuje opinie na temat CENTRAL PHARMA dokladnie prop, dodam ze jestem w UK i to mam akurat dostepne. Pozdrawiam


Testy z cp dzialaja dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
janek.janek
u nas bije sporo ludzi tą kopię cybera w kartonikach zrobioną idealnie jak ori. Z tymi co rozmawiałem to chwalą sobie że działa bardzo dobrze i tanie

To tak jak kupić" chrzczone paliwo", jest spoko do celu dojechałem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej