SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133252

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
hgh-line
nuras
Potrzebuje bdb igf w które celowac prosił bym o wypowiedzi z praktyki


bedzie Ci mega ciężko ustrzelić coś w PL co będzie zawierało real igf


u mnie ziomek badał sie 3 razy i siedzi tam ghg ale zanizone,naturalnie miał dół normy, i po 10 iu ed wyszedł 100jednostek ponad norme,na 5iu byl podniesiony ale w normie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 303 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19585
Panowie, jest sens przepłacać za trena enana i brać nexium/swiss czy lepiej kupić genameda/dose i minimalnie więcej przybić ?

Co o tym sądzicie ?

Do wyboru: Genamed / Dose / Cyber / Vertex / Medical Pharma (drogo w pieron...) Genesis / Nexium / Swiss


Zmieniony przez - Hanslik w dniu 2017-08-08 17:06:18

Kochaj matkę póki żyje, póki w piersiach serce bije, bo gdy serce bić przestanie próżne będzie twe kochanie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
Genesis ze zdrapka dobrze wspominam ,nexium srednio

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzi o tren e wybrał bym dose
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2552
Wybral bym bez zastanowienia Cybera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Cyper org wiadomo bdb nie brałem Ale ganmed bardzo se chwalę lecialem osobiscie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
winoz1$
jaki anavar i ture polecacie z to tych alpha pharma , androchem , c.pharma , royal ze zdrapkami ;;((

Osobiście testowane tura ganmed db+ tura andro 5- oxa andro bdb
Dzięki Panowie za info w sprawie igf


Zmieniony przez - nuras w dniu 2017-08-08 19:38:40

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Arkus P
mm1986
Zglaszam sie, pora na ON, odpalone Test Enan Andro 250mg e2d + Antek Andro 200mg ed, jedziemy z koksem dam znac jak chula, szczeglnie antek, ale roid testem robilem i wyszedl antek, ile mg to niestety. Zatem badalem jeszcze 2 inne firmy, jedna to czystokrewny DBOL a druga to wyszdlo bog wie co, jakis PH zapewne. Nie pytac co za firmy, bo bedzie wojna, badanie wykonalem dla siebie, bo nie chce mi sie jesc dbola czy m1t zamiast antka, jedziemy


Z nieba spadles Mm z tym antkiem, bo właśnie jakos na dniach ostatnio ktoś pisal że ktoś gdzies, kolega, kolegi badal w ten sam sposób antka andro i wyszlo ze metyl test



Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-08-07 21:06:09


Mam i foto, moge bym, wstawic ale po co, tylko wojna by byla, kiedys tak zrobil bodajze agrafka kto tutaj dluzej siedzi i wojna sie toczyla z miesiac, kto mnie zna to wie ze nie mam potrzebe sie kurvic za 5zl jak wiekszosc ludzi tutaj bez obrazy szkoda ze nie mozna zbadac ile mg tam jest tym ,tanim, sposobem, dlatego lece 200mg porownanie z apteka mam z turcji i stanow, wiec szybko w odczuciach zwerifikuje. Na PM mi napisalo sporo osob co mnie zna, i tak niech zostanie zeby nie bylo wojny lol. Jeszcze sam dla siebie bede badal deczke dluga, bo sie zastanawiam nad suplementacja nandrolonem dlugim na dluzsza mete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30279
tura andro u mnie mocno chwalona na oxe tez nikt nie narzeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
no to wybór padnie na andro , dzięki ;;((
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium