SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133720

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23742
Z nowej szaty starej nigdy nie bilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
piotreq999
Czy ktoś próbował tego labu B.M. Pharmaceuticals India


Bilem ze dwie pozycje z 2ml jeszcze i bdb. Z opini znajomych 1ml rowniez bardzo dobry. Smialo mozesz bic.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
bochun1990
Bil ktos najnowszy wypust trena a z nexium ??? Zawsze byl taki rdzawy kolor teraz zoltawy wiem ze to nie powinno miec wplywu ale jednak trochę mam wątpliwości:)


ja biłem, mocny tren. nie wiem jak u Ciebie i jak Ty tolerujesz tren ale u mnie te 75mg/ml e2d nexiuma działało bardzo dobrze. Zaryzykowałbym stwierdzając że 100mg/ml które biłem wcześniej nie dawały takich sajdów


sHarkYy
Mam do wyboru Nexium, Genesis kody, vertex, swiss, AP, Genamed jesli idzie o testy i NPP to chyba wszystkie będą OK?

Interesuje mnie opinia o master enan genesis/nexium/swiss i oxa?



Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2017-08-03 15:48:33


genesis nie ma master enana ale oxe mają zaj**istą. O ile mówimy o genesisie w ampach z kodami i oralach w blistrach


piotreq999
6x2ml. mam dostęp B.M. Pharmaceuticals interesuję mnie boldek i enan jak to się ma do nexium


od siebie mogę polecić Ci nexiuma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Adamadam33
Witam może się ktoś wypowiedzieć na temat labu vertex głównie chodzi o test enan


Enan Vertex działa prawidłowo. Kilka innych środków również. Opinia z real. Od siebie master p mogę powiedzieć że również dobry.

bochun1990
Bil ktos najnowszy wypust trena a z nexium ??? Zawsze byl taki rdzawy kolor teraz zoltawy wiem ze to nie powinno miec wplywu ale jednak trochę mam wątpliwości:)


Kurcze nie wiem czy ja mam najnowszy czy starszy. Nie wiem po czym to poznać a na kolory z regóły nie zwracam uwagi. W każdym bądź razie z własnego doświadczenia tren działa bardzo dobrze nawet początkowo w dawce 0,5ml ed. Dostałem również od kumpla w prezencie 20ml trenu Cybera tej kopii w kartonikach to dam znać. Przyznać trzeba że ktoś się przyłożył bo zrobione niemalże idealnie. Kumpel leci suste + deke tego Cybera to towar kręci tak jak powinien. Miał teraz wchodzić tren ace ale padła decyzja na długi estr.

Dlaczego niektóre tematy w dziale z zdjęciami nie działają? To tylko mi tak czy jakaś awaria? Przepraszam za pytanie nie związane z tematem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3639
clen z Balkan'a działa jak należy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
Prolongatum bez logo jelfa na opakowaniu I nierowno przyklejone naklejki swiadcza o tym ze to walek? Pasek sie nie zdrapuje ampulki sa rowne ,kartka na 3 chociaz dziwnie pognieciona. Dodam ze ostatnio mialem z logo I naklejki byly rowne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Prędzej bym powiedział że to z logo jelfa to był wałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
jelfa od dawna nie produkuje sokow wiec nie moze byc napisu jelfy, pharma swiss teraz robi w czechach. ja biore prolo z apteki i omke to zawsze jest rowno naklejone a bynejamniej tak ze nie mozna zaowazyc ze jest cos krzywo. zreszta zawsze zadam standardowe pytanie, sam kupiles na recepte??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1965
Panowie jak tren ace z andro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Bodybuilding28
Panowie jak tren ace z andro ?


Smialo mozesz inwestowac
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej