SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133296

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Jest ale omijalbym szerokim lukiem. Kiedys Hyge ladowalem kity 100iu i 200iu, dzialaly swietnie ale teraz bym sie nie odwazyl.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Pregnyl byl i jest caly czas ,tylko zdrozal o 100 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
sprawdziłem cene apteki gh to zabija , ciekawe co tam siedzi w ug różnica w cenie kolosalna czemu to takie drogie


Zmieniony przez - winoz1$ w dniu 2017-08-02 17:21:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18422
wit3k
majster
Panowie jak sildenafil cenforce? Stosowal ktos, jest tam to co powinno?

I pytanie czy wałują pregnyl? Trafił ktos niedzialajaca kopie?

Pozdr


Cenforce bardzo dobry sildenafil. Pregnyl wałuja. Grecki pregnyl najczesciej, w PL oryginału nie uświadczysz.


Chodzi o Polski pregnyl organon czy wałowany, nie grecki

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Nie spotkałem się osobiście. Tylkoi z tymi podj**kami nalepek w pl.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
winoz1$
sprawdziłem cene apteki gh to zabija , ciekawe co tam siedzi w ug różnica w cenie kolosalna czemu to takie drogie



Zmieniony przez - winoz1$ w dniu 2017-08-02 17:21:05


A co ma siedzieć? może siedzieć tak samo gh. Takie właśnie marze mają koncerny famraceutyczne. Tak jest z wszystkim!!
Sildenfil, testosterony czy każda inna substancja, nawet te w pełni legalne półprodukty kosztują grosze w porównaniu do ceny gotowego produktu jaki mamy w aptekach.

Koszt produkcji opakowania takiego legal sildenafilu Maxigry to max 1.5zl, mówie o całości kartonik,ulotka 2tab po 25mg. Cena apteczna to 30zł. Więc 20x więcej.
GH sam surowiec to też jest mega tania sprawa. A za PL Geno trzeba zapłacić 36iu-1600zł iu, zaufaj że surowiec GH kosztuje podobnie jak w przypadku sildenafilu około 20x mniej. Więcz czemu w ug miało by nie być gh? skoro surowiec można kupić w chinach bez problemu.

Mało ludzie zdaje sobie sprawę jakie to są ogromne pieniądze i jakie zyski dla koncernów farm Nawet w ostatnich wyciekach nagrań mowa była o 60mln zł jaką ktoś otrzymał za coś...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 561 Napisanych postów 855 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25599
majster
wit3k
majster
Panowie jak sildenafil cenforce? Stosowal ktos, jest tam to co powinno?

I pytanie czy wałują pregnyl? Trafił ktos niedzialajaca kopie?

Pozdr


Cenforce bardzo dobry sildenafil. Pregnyl wałuja. Grecki pregnyl najczesciej, w PL oryginału nie uświadczysz.


Chodzi o Polski pregnyl organon czy wałowany, nie grecki


Ja pisałem o Pregnylu Greckim go wałuja na 100% i w PL krąży go pełno. PL Pregnyl kopii nie widziałem ani nie słyszałem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
winoz1$
sprawdziłem cene apteki gh to zabija , ciekawe co tam siedzi w ug różnica w cenie kolosalna czemu to takie drogie



Zmieniony przez - winoz1$ w dniu 2017-08-02 17:21:05


Tyle lat na swiecie i nie wiesz? Koncerny farmaceutyczne nas okradaja. Tak samo obnizaja systematycznie normy dopuszczalne dla wszytskiego aby faszerowac nas pastylkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
winoz1$
jakie gh underowe działa ?


Najpewniejszy bedzie biopeptid, badalem juz kilka krotnie i wyniki podobne jak na aptecznym geno ale swoja droga wolal bym apteczne jesli masz dostep i starcza tobie $$$.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
no z pewnością co apteka to apteka niestety dojście nie mam mogę mieć bio i cos tam jeszcze a imperial dobr mają gh ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej