SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133418

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
dobra panowie koniec spamu , wracamy do tematu przewodniego
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
żeleś
prz1993
Jeśli chodzi o test base, to z ostatnio testowanych andro i squibb na równi bardzo mocne, AP stare wypusty trochę słabsze.


Primus bardzo dobry ale to mój pierwszy kontakt porównanie do innych nie mam
na VLCD daje daje jako pre i progres siłowy na 1300 kalorii


muse pochwalic ten squibb, to jedyny test base na wodzie co mi sie jeszcze ani razu nie zatkala igla, tfu tfu.. mam uchowany antek od nich na wodzie tez, i anavar ale to kiedys, az bede ON
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2480
Malay tiger boldenon

Jakie opinie na temat tego boldka wszystko co bilem lub znajomi bili zawsze dobrze robilo a jak jest z boldkiem tej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dugii2
lasican1
@dugii tak czytam i czytam i się zastanawiam czy jest jakiś lab bądź jakiś produkt którego jeszcze nie biłeś Bo co rusz ktoś o coś zapyta Ty już wszystko bijesz i na każdy lab masz odpowiedź niczym laboratorium wiesz co działa a co nie ;] zastanów się czasami.

Najpierw piszesz, że 500 prolki zrobiło piękną robotę i że żaden ug nie zrobił Cię przy tej samej dawce po czym w tym samym zdaniu piszesz, że dopiero gram testa ug dało Ci podobny efekt a za kilka sekund piszesz, że 600 prolo Cię niszczyło i że leciałeś blisko 1,5g testa.
Zastanów się może trochę nad sobą a takie newsy na pudelku publikuj.

Co do samych dawek mam znajomego który leci 250 testa tygodniowo ug - a porobiony i suchy jest tak, że nie jeden który bije 2-3 razy większe dawki patrzy na niego i zastanawia się ile gramów teścia i ile insy musi lecieć w tle.

I jeszcze wcześniej ktoś pytał o lab z facebook'a - Hardzone - chłopaki z siłowni zadowoleni wiec w tescie siedzi test. To tyle.
. Tego czego niebilem jest bardzo dużo. Jak chcesz to pytaj na priv a ci wypisze firmy które nie bilem itd

Przestań dugi się wybielać! Wszystko biłeś. ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
hantaro
Malay tiger boldenon

Jakie opinie na temat tego boldka wszystko co bilem lub znajomi bili zawsze dobrze robilo a jak jest z boldkiem tej firmy?




Ja bije TestoMix1 i tez dziala bdbd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arci możliwe tylko pod innymi naklejkami :) haaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
hantaro
Malay tiger boldenon

Jakie opinie na temat tego boldka wszystko co bilem lub znajomi bili zawsze dobrze robilo a jak jest z boldkiem tej firmy?




Lepiej szukaj czegoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Może mi ktoś powiedzieć jak nowy Master z andro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
obecna partia bardzo dobrze, estro tez bylo badane i ladnie zbilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
kamils31
Może mi ktoś powiedzieć jak nowy Master z andro?


Bije dlugiego mastera teraz i jest ok
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej