SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133569

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 131 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30454
Panowie jak firma Platinium? szykuje sie do zawodow i mam w rozsadnej cenie prop tren master i wino. Polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
naziwisko
kolarze tez wala testosteron a chyba muskularni nie sa :) wiec masz odp.


zobacz ich nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
tak nogi adekwatne do rodzaju wysyliku jaki robia.pokaz mi kolarza aamtora z mega nogami?? bo chyba nie porownujesz tu zawodowcow jak to kazdy od razu robi. nigdy nie beda tak rozbudowane od roweru jak u osoby cwiczacej strikte silowo. nochyba ze tkos ma taki gen ze machnie 3x i rosna same od pedalowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 204 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7898
Witam,
czy brał ktoś Melanotan 2 z Royal Pharma ? Zawsze miałem z Bio-peptide, ale na dzień dzisiejszy aktualnie mam dostęp tylko z Royal pharma.
Z góry dzieki za odp. ;)

Pozdrawiam,
Fiery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
O czym ty mówisz kolego widziałeś kiedyś kolarza który waży 120 kilo, są zawodnicy po 70 kg to co byś chciał żeby mieli nogi jak koń, łodziakowi chodzi o rzeźbę i użylenie a nie o wielkie kopyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Fiery
Witam,
czy brał ktoś Melanotan 2 z Royal Pharma ? Zawsze miałem z Bio-peptide, ale na dzień dzisiejszy aktualnie mam dostęp tylko z Royal pharma.
Z góry dzieki za odp. ;)


w zeszłym roku brałem z royal i w ciemno mogę ci polecić , jak nie będzie działać możesz mnie tutaj opierdzielić
wbiłem 2 flakony i gitarka
później biłem z bio i gitarka
teraz z andro i też si
z innych firm też nie słyszałem złego słowa na mt2
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
franekyeti
O czym ty mówisz kolego widziałeś kiedyś kolarza który waży 120 kilo, są zawodnicy po 70 kg to co byś chciał żeby mieli nogi jak koń, łodziakowi chodzi o rzeźbę i użylenie a nie o wielkie kopyta
ale mi tego nie pisz bo ja to wiem a autorowi pyt chodzilo o to czy przy braniu testa da sie zrobic tak zeby nie powiekszac gabarytow to dostal odp ze tak da sie i koniec tematu. ps: na zawodach kulturystycznych tez sa zawodnicy po 75kg i nogi maja jak konie dlatego zaznaczylem ze wszystko zalezy od rodzaju wysilku i diety. saa nie sa tylko do budowania masy miesniowej ale to chyba kazdy wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
naziwisko
franekyeti
O czym ty mówisz kolego widziałeś kiedyś kolarza który waży 120 kilo, są zawodnicy po 70 kg to co byś chciał żeby mieli nogi jak koń, łodziakowi chodzi o rzeźbę i użylenie a nie o wielkie kopyta
ale mi tego nie pisz bo ja to wiem a autorowi pyt chodzilo o to czy przy braniu testa da sie zrobic tak zeby nie powiekszac gabarytow to dostal odp ze tak da sie i koniec tematu. ps: na zawodach kulturystycznych tez sa zawodnicy po 75kg i nogi maja jak konie dlatego zaznaczylem ze wszystko zalezy od rodzaju wysilku i diety. saa nie sa tylko do budowania masy miesniowej ale to chyba kazdy wie.


plus gen dodatkowo , kolezka tylko na rowerze śmiga i biega a kopyta ma jak kulturysta
spokojnie bez wstydu mógł by wyjść na scene z nogami
i tak naprawdę to jego udręka , bo nogi kosmos a góra słabo
jakies pompeczki posmiga lub trochę w parku na poręczach i tyle
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285
naziwisko
kolarze tez wala testosteron a chyba muskularni nie sa :) wiec masz odp.


wtf...A widziałeś kiedykolwiek kopyta kolarza torowego??

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
tak widzialem i prosze skoncze juz ten temat bo nie mam zamiaru go dalej rozwijac. ja napsialem ogolnikowo a wy sie spuszczacie nad tym i zglebiacie nie wiadomo po co...
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej