SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133531

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
Pawliczek4
Jakie firmy prdukuja anapolon w strzalach i towar dziala ?



Niedawno poruszany temat Advanced ,Nitro , Squibb

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
SalvatoreLucania
PL Geno?


Tak polskie geno wziete bezposrednio z apteki. Staram sie zdobyc jeszcze inne i porownac wyniki ale puki co moj aptekarz wyjechal za granice wiec czekamy az wroci. Byc moze omnitrope lub norditrope za jakis czas przebadam jak wpadnie w lapy.


Zmieniony przez - BigMen w dniu 2017-07-13 13:55:52
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43393
Pawliczek4
Jakie firmy prdukuja anapolon w strzalach i towar dziala ?


ze squibba jest anapolon na oleju na wodzie w tabletkach i w syropie. bralem tabletki i olej oba dzialaja ksiazkowo
2

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Witam czy bił ktos metke inj Metax 50 z Malay Tiger z opinji o innych metkach innych ug wynika ze powinna pachniec chemia u mnie czuc tylko benzyl olej rzadki zrobilem szota dla sprawdzenia zero bolu . Czy warto bic dalej czy zakupic inna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
prosekto
Pawliczek4
Jakie firmy prdukuja anapolon w strzalach i towar dziala ?


ze squibba jest anapolon na oleju na wodzie w tabletkach i w syropie. bralem tabletki i olej oba dzialaja ksiazkowo


Testowałeś może oxe inj ? na wodzie jest czy na oleju
chyba jedyny lab mający w ofercie na tę chwile
Kiedyś Apex okazał się rozczarowaniem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 977 Napisanych postów 11360 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191393
Ja testowałem (pisałem o tym wcześniej) dawałem 20mg oralnie i w dni treningowe 5 h przed treningiem 1ml=30 mg. Efekty takie że obwód w Grapler by się porzygał robiłem siady z podwójnym dnem 200kgx8 powt.
Siła i wytrzymałość nie ziemska ....
Po za tym mam jeszcze z tego labu halotestin chomikowane a działanie książkowe lecz poczeka na przyszły rok.


Zmieniony przez - wojo zmc w dniu 2017-07-13 16:44:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10286
Halo ponoć środek w którym relacja efektów ubocznych do efektów przemawia na niekorzyść środka.
Zajadałes już?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
zachęciłeś
Co do tego leciało ?
Też robiłem Wodynowego graplera klasa trening pod mate

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4327
drabinka
LwBanner
naziwisko
antek advanced bardzo dobry bo kolega bije ed i nie da sie nie zaowazyc, drugi leci 200mg andro oral i dziala dobrze w tej dawce lecz to jego 1kontakt wiec nie ma porownania. teraz odpalam tren enan andro wiec dam znac za kilka tyg.


Jakis czas temu pisałem, ze biore na testy antka z nitro na oleju. Testowałem juz z andro, dzis zaczałem trzeci tydzien tego z nitro. Chciałem poczekac z opinia jeszcze z tydzen, ale skoro nawiazala sie dyskusja. Wali niemiłosiernie, nabicie mega, pompa kosmos, sila...nigdy dosc, ogolnie moge z czystym sumieniem powiedziec, ze kozak.

Wiem, ze jest tu wielu zwolennikow andro, sam nim byłem dopoki..... Moge szczerze napisac, ze antek z andro bez porownania z tym z nitro. Podchodzilem sceptycznie do tej marki jak wlazla u mnie na rynek...ale ku...mnie zaskakuje i nikt zawiedziony nie jest ze znajomych. Jeden minus smierdzi niemilosiernie i intensywnie jak bezestrowki ;-/) ale akurat ja lubie ten zapach wiec luz ;]


A wbijał ktoś u Ciebie ich wino olejowe? Naście stron temu ktoś pisał że w olej się wciśnie 20-30mg a nitro deklaruje 50mg. Co Ty na to?


Mam na testy z nitro, ale jeszcze nie odpalilem, wiec swoich odczuc Ci nie powiem. Kolesie ode mnie leca na tym winie bedzie jakos 4 tydzien. Nie slyszalem aby narzekali, a raczej sa zadowoleni. Co do stezenia uwazam, ze to nie prawda. Ze swoich zrodel zasiegnalem informacji i wiem, ze da sie zrobc 50. Receptura jest drozsza i bardziej czasochlonny proces, uzywa sie pewnego srodka ktory ma takie wlasciwosci ze sprawi ze roztwor jest klarowny, a biodostepnosc i sterylnosc jest nienaruszona. Niestety niektorzy ida na latwizne i tanszym kosztem wciskaja 20-30.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej