SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133274

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Michael87
zrobiłem badania w labie propa TESTOLICA
1471,61 ng/dl norma 241-827

jak to sie ma do innych propów? bo nie mam porównania
Czuć go czuje b dobrze , ale z ciekawości zrobiłem badania




Zmieniony przez - Michael87 w dniu 2017-07-10 20:32:02



Z badań sam robię tylko prol/estro i czasami prog. Ale ja Testolica również dobrze wspominam zawsze, a brałem już sporo razy.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Bilon450
Krzykacz masz na mysli genesis w amp bez kodow ,czy te we flakonach ?


Genesis bez kodów to te same łapy co wcześniejsze wersje w flakonach 10ml. Orala nadal maja w słoikach. Od zawsze ta wersja Genesisa to była loteria.
https://www.sfd.pl/GENESIS_TO_MARNA_PODROBA_NIE_KUPOWAC_!-t480643.html 
Tych wersji 10ml flakonów jest conajmniej kilka.
Słuchajcie głupot a później będzie rozczarowanie jak w przypadku Titana który miał być nową erą dopingu.

Genesis z blistrami i inj z kodami, jak tutaj od początku cieszy się dobrą opinią. Boldy mają szczególnie świetna, a jak mają dobre boldy to chyba nie ma stracha przed resztą środków.
https://www.sfd.pl/GENESIS_amp_&_oral_[real_version]__temat_zbiorczy_-t1083818.html
To co testowane osobiście było z tej wersji działało bardzo dobrze.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4327
naziwisko
antek advanced bardzo dobry bo kolega bije ed i nie da sie nie zaowazyc, drugi leci 200mg andro oral i dziala dobrze w tej dawce lecz to jego 1kontakt wiec nie ma porownania. teraz odpalam tren enan andro wiec dam znac za kilka tyg.


Jakis czas temu pisałem, ze biore na testy antka z nitro na oleju. Testowałem juz z andro, dzis zaczałem trzeci tydzien tego z nitro. Chciałem poczekac z opinia jeszcze z tydzen, ale skoro nawiazala sie dyskusja. Wali niemiłosiernie, nabicie mega, pompa kosmos, sila...nigdy dosc, ogolnie moge z czystym sumieniem powiedziec, ze kozak.

Wiem, ze jest tu wielu zwolennikow andro, sam nim byłem dopoki..... Moge szczerze napisac, ze antek z andro bez porownania z tym z nitro. Podchodzilem sceptycznie do tej marki jak wlazla u mnie na rynek...ale ku...mnie zaskakuje i nikt zawiedziony nie jest ze znajomych. Jeden minus smierdzi niemilosiernie i intensywnie jak bezestrowki ;-/) ale akurat ja lubie ten zapach wiec luz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 811
witam tren malay czy warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
mazur9999
witam , chodzi o cykl gdzie bedzie:
-metanabol ,
-testosteron
mix
-testosteron propionat
-deca "długi estr"

Jakie firmy warto brac po uwage? chodzi mi o dobry towar i małe ryzyko fake


Każdy z tych środków brałem z Nexiuma i każdy działał bardzo dobrze. Bazuję głównie na Nexiumie i póki co raczej nie mam zamiaru zmieniać. Raz na jakiś czas wleci troche innej firmy dla urozmaicenia. Jakiś czas temu pojawił się Vertex Pharmaceuticals w moim otoczeniu i zbiera żniwo pozytywnych opinii.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
piter..
mazur9999
witam , chodzi o cykl gdzie bedzie:
-metanabol ,
-testosteron mix
-testosteron propionat
-deca "długi estr"

Jakie firmy warto brac po uwage? chodzi mi o dobry towar i małe ryzyko fake


Każdy z tych środków brałem z Nexiuma i każdy działał bardzo dobrze. Bazuję głównie na Nexiumie i póki co raczej nie mam zamiaru zmieniać. Raz na jakiś czas wleci troche innej firmy dla urozmaicenia. Jakiś czas temu pojawił się Vertex Pharmaceuticals w moim otoczeniu i zbiera żniwo pozytywnych opinii.


bralem kazdy ten srodek z nexa i nigdy nie mialem zastrzezen....teraz skonczylem wlasnie 2 opakowanie trena z vertexa i jeden z lepszych trenow jakie bilem :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
gulu6095
witam tren malay czy warto?


Jeżeli test trafia się wyj**ka to lepiej szukać innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
gulu6095
witam tren malay czy warto?



Malay ma dobre treny solo jak i blendy, warto
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2099 Napisanych postów 3496 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86492
Z jakich labów brać metke i enana?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
metke i enana bierz z androchemu , ap , biosira :((
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium