SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133464

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Ale darujcie już sobie te uprzejmości.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1044
krzykacz
Ja biłem propa BD new 1ml/amp i 100mg działało jak 100mg.


ok pobije jeszcze troche dam mu szanse skoro juz lezy w szafeczce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8428
Test prop Euromed, wart inwestycji czy lepiej celować w cos pewniejszego?

e LO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Wart tylko jak dla mnie bolący.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
Jak na tą chwilę z propem galaxy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
propy to najmniej wałowane środki z galaxy nie miałem styczności ,u mnie tego labu nie mają na necie jest kilka opinii że działają przynajmniej podstawy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Blantowiec
Test prop Euromed, wart inwestycji czy lepiej celować w cos pewniejszego?



rzadko sie zdarza by prop nie dzila z jakiejkolwiek firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8428
Teoretycznie tak ale jakis gość w doping-zdjęcia wrzucił foty i napisał ze go nic nie smyra.

e LO

...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
rkarpinski
Master E z Dose leciał ktoś?


Ja jestem wlasnie w trakcie 4 butli. Lece Cypio + Master E + Deke leczniczo na stawy w dawach Cypio 750, Master E 500-600 i Deki 250, cypio leci dose/shree/cyber i nie odczyuwam pomiedzy nimi zadnej roznicy, moze jedynie taka ze po shree dupa boli bo sie odrywa farba od ampulek i jak ktos nie zauwazy w strzykawce to moze bolec, Master E tylko dose bo tylko taki mialem no i deka z dose tez. Jest to w sumie moja najlepsza bomba pod wzgledem oczekiwanych efektow, bo zrobilem 8kg dobrej jakosci miesa, ale dziwi mnie to ze master mial na suty pomagac a mi w sumie suty ostro wyj**alo, czuje mocno pod palcami, a robilo mi sie tak tylko jak lecialem suste/ome+deke w normlanych dawkach, wiec myslalem ze ten master sobie z tym poradzi a wczoraj dla bezpieczenstwa wrzucilem exe. Na pewno dobrej jakosci masa weszla, fajne ubicie, kable na calym ciele lekkie, byloby lepiej, ale mam problem z tym ze diete trzymam do godizny 20.00, pozniej spale lolka i leci codziennie pizza/subway + raz w tygodniu jakis czips %) Za 2 tyg jak sie master enan skonczy to przeskakuje z cypio na enana 500/week + 30/40mg oxy z cybera i mam w ziazku z tym pytanie. po takiej 20-kilko tygodniowej bombie odblok standardowo kombo clom/nolva/hcg czy nie? bo widze ze troche sie zmienilo od moich czasow i powychodizly jakies dziwne specyfiki HMG, provi dorzucane.. Podpowie ktos CZY WARTO BRAC cokolwiek innego niz clom+nolva+hcg? Pozdro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej