SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133691

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Witam .Mam pytanie dostepny jest jeszcze lab primus ray w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
lodzianin1
a dlaczego maja być takie objawy?? sa osoby które słabo tolerują propa,enan na pewno jest "łagodniejszy"

Czyli długi jest mniej łagodny niż krótki i może być tak że nie wystąpią objawy jak przy propie, a jest też możliwość ww odlzenia go od ręki jak propa ?

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Wszystko zalezy od genetyki. Czesciej co prawda czyta sie posty ludzi którzy po propie goraczkuja 2 dni i ogólnie maja objawy grypo-podobne ale ja 3-4 razy na enanie mialem taka niby grypke wiec to wszystko uzaleznione jest od danego organizmu i nie ma reguły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
winoz1$
jaką prime w tab.. warta uwagi ? chcem dorzucić do propa



Biosira, Biniche czy BM to będzie dobry wybór
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2353
MaRi93
Jak tren e z cybera?


Tren lux, z resztą żaden środek z cybera nie miał nigdy złej opinii. Tylko dila pytaj czy jest nowy hologram, bo jak nie ma to nie bierz,bo bez kodu weryfikacyjnego prawdopodobnie będzie to wał.



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-07-02 15:21:05

Tzn? Masz zdjęcie? Chodzi o to pudełko i kapsel z logo cybera?
Ja miałem ostatnio RapidRipa i go niestety nie skończyłem bo każdy strzał to taki stan zapalny, że masakra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie nie, teraz jest kod weryfikacyjny na hologramie, po prostu hologramy dostały upgrade do wersji 1.3 tu masz fotki nowego holo, a stronę wcześniej masz nowego wała, co licencjonowanego upgrade'a nie dostanie nigdy https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1288.html

a co do ripa cybera, masz rację boli fchooj, nie każdego ale dużą część populacji.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-07-02 20:52:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
BolekAnaboleK
Siemka
Deka i Antek z czego celowac?
Nexium/Genesis Meds/Cyber/Genamed Pharma ?


na pewno Nexium ma dobre te środki sam bazuję na Nexiumie od dawna i jeszcze się nie zawiodłem tej firmie. Deka Genesis też bardzo dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
lodzianin1
nuras
ganmed bdb lab bierz smialo


dokładnie genamed ma dobre opinie od dawna


mam znajomego w dortmudzie to mówi że tam sporo Genameda krąży po siłowniach i bardzo sobie chwalą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
jaki test cypionat wybrać malay, bioniche, genesis, platinum labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
genesis ampułki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej