SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133283

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Baggi7
Panowie boldenon lepszy z Alpha Pharma (pak po 10szt) czy Magnus?



Nie znam tego drugiego laba więc brałbym to co znam bo brałem i zawsze działało - Alpha.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5341
androchem,central pharma,clinic pharmax, jaka kolejność Panowie ? Chodzi o testy i mastery.Cena porownywalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
Na pewno na Androchemie sie nie zawiedziesz , solidny lab i wszystko działa bardzo dobrze...co do reszty labów nie miałem styczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 229 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 30279
wolfidexter
androchem,central pharma,clinic pharmax, jaka kolejność Panowie ? Chodzi o testy i mastery.Cena porownywalna.

andro pozniej clinoc u mnie chwalony
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5341
Dzięki Panowie tak myślałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45764
Z andro z testow lecialem enana,cypio i suste. Wszystko śmigalo elegancko moge polecic.
1

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
Kreaxxx
ziki2000
Ostatnio po wbiciu nandro base z nadrochemu zrobil mi sie gul a pozniej ropa ciekła jak z kranu, nie pisze ze nandro base androchemu jest zle bo jest dobre ale ja caly czas wbijalem wudo i mialem juz max zrosty i z tego powodu powstal mocny stan zapalny a wiec czasam to nie wina soku...pamietajcie :)

Nandrobase też tak śmierdzi jak tren base i metha Base?


Do większości bezestrówek jest dodawany rozpuszczalnik, który niesamowicie nieprzyjemnie pachnie. Mało tego, po wbiciu ma się wrażenie że cały czas jest flakon pod nosem. Wybitnie ukrwione płuca powodują takie wrażenie. Ja przynajmniej na wszystkie Base tak reaguję a kilka ich przerobiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Wybitnie płytko od ścianek położone owe naczynia, stąd to co w nich płynie przedostaje się do płuc i wraz z wydechem zahacza o receptory zmysłu powonienia i dalej wiadomo gdzie, jeśli już. Dlatego też m.in. bada się zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, ponieważ tam paruje naszybciej/najmocniej.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
wolfidexter
androchem,central pharma,clinic pharmax, jaka kolejność Panowie ? Chodzi o testy i mastery.Cena porownywalna.


andro
clinic
central
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4327
Siema Panowie
Właśnie wszedłem w posiadanie dużej ilości soków z labu Nitro Pharmacutical.
Slyszeliście o nim jakies opinie, mieliście może styczność? Wszystkie komentarze mile widziane, dzieki. Piona!


Zmieniony przez - LwBanner w dniu 6/27/2017 8:11:45 PM
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej