SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163206

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dugii2
knur____
Panowie, metka:
Genesis
, Nexium czy Genamed ???
. Umnie wcinają metki nexa i genameda ruznica niema obydwie bdb. Genesis też pewnie ma dobre orale bo soki ok ma też


Kazda z nich dziala. Dostepnosc Genesisa widac chyba znow sie poprawila, to i dobrze bo towar maja bardzo dobry i nie drogo.

tommy1111
jaka oxe wybrać dostępne alpha clinic royal shree platinum


Alpha lub Shree.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Mejden
Panowie krotkiego trena z genamedu warto ?


Warto, z ostatnich parti tren robi dobrze. Akurat znajomy konczyl teraz.


Bilon450
Gepa mam dwa opakowania tej deki I nie wiem po prostu czy sie oplaca to bic. W kazdym razie pozniej jak bede dokupywac to mam do wyboru medical ,clinic ,malay ,genamed, co byscie z tego wybrali ?


GEPa masz w PL ~90% lipy, tzw fejka.
Deka tanio i dobrze z tego co masz to Genameda bym bral, sprawdzone i pewne, czesto sam do niego wracam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koko810
Creative
grubyd1122
Slyszał ktoś ,co by Andro znowu wypuscił słabszą partie trena a z data 19.05.2020 , lub bił ktoś z was tą partię ?





Zmieniony przez - grubyd1122 w dniu 6/15/2017 2:30:00 PM


tak ,lipa straszna ta partia


poważnie znowu poszla lipna partia trenu? to już chyba druga czy trzecia to się kumpel zdziwi bo czeka na towar od dila z 30ml trenu andro. Ciekawe jaka serie dostanie. Dziwne że kilka osób z którymi się pisze na pw też trafiają na jakieś lipne partie androchemu ale są proszeni przez dili o nie pisaniu o tym wszystko spoko ale to później też my tracimi kase zwykli konsumenci. U mnie leci w tej chwili cypio androchem i jest ok, ale znajomy na suscie jakiś czas temu też miał lipe.



Wrocilismy do tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
CooCaine
koko810
Creative
grubyd1122
Slyszał ktoś ,co by Andro znowu wypuscił słabszą partie trena a z data 19.05.2020 , lub bił ktoś z was tą partię ?






Zmieniony przez - grubyd1122 w dniu 6/15/2017 2:30:00 PM


tak ,lipa straszna ta partia


poważnie znowu poszla lipna partia trenu? to już chyba druga czy trzecia to się kumpel zdziwi bo czeka na towar od dila z 30ml trenu andro. Ciekawe jaka serie dostanie. Dziwne że kilka osób z którymi się pisze na pw też trafiają na jakieś lipne partie androchemu ale są proszeni przez dili o nie pisaniu o tym wszystko spoko ale to później też my tracimi kase zwykli konsumenci. U mnie leci w tej chwili cypio androchem i jest ok, ale znajomy na suscie jakiś czas temu też miał lipe.



Wrocilismy do tematu.



Ja już nawet nie komentuje

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
jak prop z titana? prop phen dokładnie, dotąd wbijałem malaya, ale aktualnie nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
bierz wszytko tylko nie titana... gorzej trafic nie mogles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
pawel515
jak prop z titana? prop phen dokładnie, dotąd wbijałem malaya, ale aktualnie nie ma.

Daj sobie spokój, w zeszłym roku byłem zmuszony wbić tego propa czekając na dostawę i pobiłem swój rekord na najniższy poziom testa w badaniu :) przy okazji wacek też odmówił współpracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
a jak prop z andro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
bardzo dobry z Andro, trzyma najwyzszy poziom od paru lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
powiedzcie mi jeszcze w takim razie jak anavar z andro?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium