SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133332

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
panowie, jak aktualnie oxa z GEPa? oczywiście z działającymi kodami, jem aktualnie medicala 80mg i działanie w porządku, wzrost siły, wychodza kabelki, 0 skutków ubocznych, ale mam tez do wyboru Gep'a i mysle czy nie przetestowac jednego opakowania ;) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5341
Euz
Z własnych obserwacji i najblizszych znajomych z ostatniego czasu to z Andro działają bdb: prop, enan, cypio, tura, bold, s-drol, tak jak zawsze czyli srednio dziala tez metka. Tri Tren o ktorym pisalem rowniez dziala, moze po prostu spodziewalem sie zbytnich fajerwerkow bo w pamieci mam genialny Tren Enan, ktory walilem na poprzednie wakacje i po przejsciu z Cybera poczulem moc


Dlatego najlepiej przybic butle i mieć porównanie bo niestety dużo rozbieżności w necie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
jestem na cyklu z Andro wiec moge powiedziec mix tesc 400 porazka napewno nie ma tam dlugich estrow tescia zapewne siedzia tam tylko i wylacznie prop strzaly bolace jak nie wiem ostatni raz tak bolal mnie strzal jak bralem propa z EC 8 l temu co do winkaw teb z andro najbrawdopodobniej kosa bo biore tydz a stawy mnie juz bola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
A estro nie zjechales za mocno? Bo to potrafi gorzej ryc stawy jak wino...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62189
pawel515
panowie, jak aktualnie oxa z GEPa? oczywiście z działającymi kodami, jem aktualnie medicala 80mg i działanie w porządku, wzrost siły, wychodza kabelki, 0 skutków ubocznych, ale mam tez do wyboru Gep'a i mysle czy nie przetestowac jednego opakowania ;) pozdrawiam


Skoro działa to po co kombinujesz?

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
saly26
jestem na cyklu z Andro wiec moge powiedziec mix tesc 400 porazka napewno nie ma tam dlugich estrow tescia zapewne siedzia tam tylko i wylacznie prop strzaly bolace jak nie wiem ostatni raz tak bolal mnie strzal jak bralem propa z EC 8 l temu co do winkaw teb z andro najbrawdopodobniej kosa bo biore tydz a stawy mnie juz bola

Że jak boli jest to wina propa i tylko on tam musi być w środku? Nie może być to wina niczego innego? Nie no rewelacja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Ale cyrk

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
saly26
jestem na cyklu z Andro wiec moge powiedziec mix tesc 400 porazka napewno nie ma tam dlugich estrow tescia zapewne siedzia tam tylko i wylacznie prop strzaly bolace jak nie wiem ostatni raz tak bolal mnie strzal jak bralem propa z EC 8 l temu co do winkaw teb z andro najbrawdopodobniej kosa bo biore tydz a stawy mnie juz bola


Dobra, ostatni raz napiszę

Pomijając partię, itd biłem ostatnio T400 z Andro i po przybiciu 1,5 ml przed wczasami, teść cały czas wg odczuć na dobrym poziomie, także bez wątpienia długie estry tam były.

Ja byłem z tego soku zadowolony bardzo, na mostek następnym razem też sobie go domówię

PS 1. Strzały bezbolesne
PS 2. Nie neguję, że jakaś słabsza partia mogła być, po prostu ja miałem git soczek


Zmieniony przez - skint73 w dniu 2017-06-16 13:19:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
saly26
jestem na cyklu z Andro wiec moge powiedziec mix tesc 400 porazka napewno nie ma tam dlugich estrow tescia zapewne siedzia tam tylko i wylacznie prop strzaly bolace jak nie wiem ostatni raz tak bolal mnie strzal jak bralem propa z EC 8 l temu co do winkaw teb z andro najbrawdopodobniej kosa bo biore tydz a stawy mnie juz bola


6 butle T400 bije z Andro 0 jakiegokolwiek bólu czy dyskomfortu chcesz poczuć coś bolącego to Tri Bolda zapodaj
T400 działa jak należy potwierdzone badaniami testowane przezemnie jeszcze nadro mix cyp prop i master E wszystko ok
Wspomniany 3bold na minus bo się funkcjonować nie da i kumpel narzekał na s drol

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
saly26
jestem na cyklu z Andro wiec moge powiedziec mix tesc 400 porazka napewno nie ma tam dlugich estrow tescia zapewne siedzia tam tylko i wylacznie prop strzaly bolace jak nie wiem ostatni raz tak bolal mnie strzal jak bralem propa z EC 8 l temu co do winkaw teb z andro najbrawdopodobniej kosa bo biore tydz a stawy mnie juz bola



Bije t400 z andro 3 butle i działa, bezbolesny zero jakiegoś dyskomfortu, dobre samopoczucie więc chyba bijemy coś innego hehe

kaczo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej