SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133729

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 246 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10107
lepszy jest anavar w tab.. czy inj..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2395
Stosował ktoś deke advanced, jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 77 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5263
Panowie potrzebuję opinie o clenie mam dostępne clen Vermodje, nexium, alchemia, swiss ?
Wcześniej jadłem malaya i db pharma ale na razie się nie dostępne, a byłem zadowolony.
Z Vermodje jadłem winko i bardzo sobie chwale najlepsze wino jakie miałem do tej pory.


Zmieniony przez - Kazekwynalazek w dniu 2017-06-10 12:48:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
jedzony osttanio z vermo i bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
Jadłem clen vermo i był bdb, jeszcze jakieś 100 szt mam na kiedyś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Panowie słyszał ktoś coś o graco farm? Chyba jakaś nowość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
Gdzieś na wiosnę się pojawiło u mnie na rewirach. Kumpel serdeczny wbijał ich sus i był bardzo zadowolony (ale to było z pierwszej partii, więc wiesz). Generalnie podejrzewam paru kumpli z realu o bicie tego Graco i jak widziałem ostatnio to popuchli zdrowo, ale jakie środki i co, niestety nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazekwynalazek
Panowie potrzebuję opinie o clenie mam dostępne clen Vermodje, nexium, alchemia, swiss ?
Wcześniej jadłem malaya i db pharma ale na razie się nie dostępne, a byłem zadowolony.
Z Vermodje jadłem winko i bardzo sobie chwale najlepsze wino jakie miałem do tej pory.



Zmieniony przez - Kazekwynalazek w dniu 2017-06-10 12:48:22

Clen swiss remedies? Jeszcze nie ma orali przecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
skint73
Gdzieś na wiosnę się pojawiło u mnie na rewirach. Kumpel serdeczny wbijał ich sus i był bardzo zadowolony (ale to było z pierwszej partii, więc wiesz). Generalnie podejrzewam paru kumpli z realu o bicie tego Graco i jak widziałem ostatnio to popuchli zdrowo, ale jakie środki i co, niestety nie wiem

U mnie koleszka odpala Ace z tego i jestem ciekaw sam jak to działa bo w pewnych rejonach u mnie chwala.
Ja mam swoje sprawdzone andro i nie szukam nowości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94260
patryk173
skint73
Gdzieś na wiosnę się pojawiło u mnie na rewirach. Kumpel serdeczny wbijał ich sus i był bardzo zadowolony (ale to było z pierwszej partii, więc wiesz). Generalnie podejrzewam paru kumpli z realu o bicie tego Graco i jak widziałem ostatnio to popuchli zdrowo, ale jakie środki i co, niestety nie wiem

U mnie koleszka odpala Ace z tego i jestem ciekaw sam jak to działa bo w pewnych rejonach u mnie chwala.
Ja mam swoje sprawdzone andro i nie szukam nowości






Też bazuje na andro od roku ale dil przedstawił mi, że będzie miał cybera, więc z chęcią zakupie coś, żeby sprawdzić tak chwalony lab

kaczo

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej