SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Aras 75 tiro brane 4 tyg ft3 w dolnych widełkach bo na vlcd byłem, wstawialem zdjęcia tego tiro ne do odróżnienia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170443
limafne
Primus lipa? Panowie co tutaj się wyprawia, drogi ale pewny lab


Tzn że co się wyprawia? Boldenon nie ma zdolnosci zbijania estro a ten bold skasowal mi w dwa tyg masakrycznie estro, pisalem już tutaj o tym kilka razy, to nie to że Primus zly niedobry bo cypio bilem i było lux, clena jadłem i też super,
po prostu ten środek był lipny to samo miałem z innym labem, ale akurat Genesis byl ok

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 999
Nie mam nic lepszego muwili mi ze medical dobry lab to zamuwilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Lodziak widzialem Twoj przypadek. Zawroc uwage dokladnie na moja odpowiedz w ktorej napisalem ze ja sie nie spotkalem z lipa. Z drugiej strony tutaj tez narzekali na lipe Novothyral a nie chce mi sie wierzyc by ktos walowal juz Novothyral ktory popularny jest glownie w PL tylko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
chrisshyn
dzieki, a bolda z czego bys polecil Genesis vs PRL? Proviron malay vs bm vs bioniche?


Genesis 1ml ze zdrapkami git
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
limafne
Primus lipa? Panowie co tutaj się wyprawia, drogi ale pewny lab

Cena nie jest wyznacznikiem jakosci, drogi nie oznacza dobry. Uwierz ze sa laby duzo tansze ktory trzymaja bardzo dobry poziom.


zioekt
Aras84
Zapewne chodzi mu o TRIMEX 120mg/caps, Shree ma takie cudo w ofercie.

oooo, a co tam jest w tym cudeńku?

Orlistat. Moglbys sprobowac i dac znac jak dziala, moze to powstrzymaloby Twoj zachlanny apetyt na ptasie mleczko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 84540
juras7775
Nie mam nic lepszego muwili mi ze medical dobry lab to zamuwilem


że medical jest dobry to tylko w jednym miejscu piszą

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
chrisshyn
dzieki, a bolda z czego bys polecil Genesis vs PRL? Proviron malay vs bm vs bioniche?


Genesis nr.1


juras7775
Panowie jaka opinia o medica pharma?


Znajomy narzekał na enana i bolda. Firma chyba z mieszanymi opiniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aras84
limafne
Primus lipa? Panowie co tutaj się wyprawia, drogi ale pewny lab

Cena nie jest wyznacznikiem jakosci, drogi nie oznacza dobry. Uwierz ze sa laby duzo tansze ktory trzymaja bardzo dobry poziom.


zioekt
Aras84
Zapewne chodzi mu o TRIMEX 120mg/caps, Shree ma takie cudo w ofercie.

oooo, a co tam jest w tym cudeńku?

Orlistat. Moglbys sprobowac i dac znac jak dziala, moze to powstrzymaloby Twoj zachlanny apetyt na ptasie mleczko

a żebyś wiedział że spróbuję i dziś dokonuję zamówienia jeżeli zadziała to taczkę i wiaderko tego kupię No i od razu będę pisał w temacie co jest 5 bo jak na mnie zadziała to znaczy że jest ok

A swoją drogą ptasie mleczko te łaciate...polecam...lekki dyskomfort jest po trzecim opakowaniu, ale do zniesienia, ogólnie milka to solidny lab godny polecenia, jeszcze na niczym się nie zawiodłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
Aras84
jopel5
Panowie enan galenika (nadruk) czy susta Pakistan karachi co lepsze?
Triomel czy novothyral ?

Gdzie mniejsze ryzyko wała?




Zmieniony przez - jopel5 w dniu 2017-06-04 12:32:04


Jak to co lepsze enena czy susta? kwestia indywidualna.
Tiro czy Novothyral? Nie spotkalem sie jeszcze z lipa zadnego z nich.


No właśnie pytam gdzie większe ryzyko wała na galenika nadruku czy pakolu ? Spotkaliście podj**ki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej