SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133897

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
lodzianin1
Andro juz nie ma wina w strzalach


czaje a jak dawka jesli chodzi o andro tego wina sensowna nie chodzi mi o ogolnie wino tylko dokladnie ten klab kto stosowal i po ile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
To zależy od twojego stażu itp probujesz nagiąć kolejny raz regulamin. Zapytaj o to w swoim temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
Bil ktos ostatnio oneripa z andro?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
było 3 strony wcześniej kolezka bije i zadowolony , sam bym wbił ale proporcje mi nie pasuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1085 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34979
lodzianin1
było 3 strony wcześniej kolezka bije i zadowolony , sam bym wbił ale proporcje mi nie pasuja

Wlasnie przeczytalem po napisaniu postu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
patryk173
I da radę utrzymać coś po tym s drolu? Czy trzeba od razu ładować coś drugiego


Sdrol jak pisalem daje suche miecho a wiec problemu z utrzymaniem nie widze :) chociaz ja wtedy i tak bylem na trenie a pozniej chyba wlasnie rozpoczalem ment :D

Cięzko to utrzymac wode po mecie hehe ...jak dobre miecho to zostanie przy dobrej diecie albo dalszej dobrej bombce

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
maniekar
CrazyWolf
Panowie jak obecnie Bold / tren a i e z Genamed w kartonikach ?


boldek i tren ace z aktualnych doniesień robi dobrze


Blackers
Panowie jakieś opinie na temat one Rip firmy androchem i one Rip firmy nexium?


Biłem obie firmy. W tym roku będzie szedł jedynie Nexium i Cyber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
zamiennik meridy z Shree jadł ktoś? ma ktoś porównianie do starego Foxa lub Altimy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Shree ma meride?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
też się nie spotkałem , po altime jest dziura jeśli chodzi o sibu
bo sibu z DB nawet koło sibu nie leżało
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej