SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
juras7775
witam mam do wyboru te firmy alpha pharma
malay tiger
bionichepharma
balkan
bm
biopeptide




Wg mnie wszystkie są OK, kieruj się co najwyżej potrzebnym stężeniem oraz ceną. Osobiście z każdej coś brałem (więcej/mniej) ale każdy lab się sprawdził.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Pomperiusz
chłopaki jak sądzicie w bioniche siedzi masteron bo kupiłem 2 flakony będę testował za 3 tyg około a olej podobny do propa strasznie hmm no co prawda olej to nie wyznacznik ale niby dill sensowny cały czas biorę towar bdb klepie chyba że etykiety są z mastronu tylko a w środku enan albo prop



Dokładnie kolor/konsystencja nic nie znaczy. Bioniche to dobry lab, warto się go trzymać. Twój master to master bądź spokojny, najprawdopodobniej będę go sam dostawiał lub ten z BM bo niedługo zmieniam już coś w dotychczasowym cyklu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Krzykacz, tren a też wbijasz pon/Sr/pt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 84540
leciał ktoś coś od sphinx pharmy? konkretnie tren ace?

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 243 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8643
Yo. Jestem zmuszony zapytac bo niestety skonczyl mi się dostęp do primusa, bioniche i bm a na tym bazowalem. Niemam skad zalatwic (z pewnego zrodla), dostęp na szybko mam donowego labu SWISS - Ktos lecial/leci srodki jak prop, npp, master i cypio? Moglby podpowiedzieć czy warto

100% Creatine Confessor by injection!

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3184 Napisanych postów 15852 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 886900
Fotek tutaj nie wrzucamy masz od tego odpowiedni dział

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1254.html#post-18109717 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202508
Grimmjow.
Yo. Jestem zmuszony zapytac bo niestety skonczyl mi się dostęp do primusa, bioniche i bm a na tym bazowalem. Niemam skad zalatwic (z pewnego zrodla), dostęp na szybko mam donowego labu SWISS - Ktos lecial/leci srodki jak prop, npp, master i cypio? Moglby podpowiedzieć czy warto


z tego co wiem to prop b.db
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
potrzebuje spalacz z efka w czasie offa na clenie, co topowego polecicie na obecna chwile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pawel515
potrzebuje spalacz z efka w czasie offa na clenie, co topowego polecicie na obecna chwile?


Stimerex Hardcore
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej