SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 675 Napisanych postów 6766 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66617
jak już jesteśmy przy bez estrowych jak rapid test z Advanced ?
to wyboru jeszcze Primus i Andro ale wiadomo advanced najlepiej cenowo wychodzi chce polecieć razem z winem inj i oxą na redukcji

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 999
witam mam do wyboru te firmy alpha pharma
malay tiger
bionichepharma
balkan
bm
biopeptide
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 999
którą z nich celować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 696 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52682
bioniche polecam będziesz zadowolony z testów i inne środki też chłopaki mówią że robią robotę czy to npp czy masteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Bioniche
Bm
Z tego bym wybieral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5341
Panowie wiem ze temat nie od tego ale nie chce zakladac nowego dla jednego pytania.Bije mastera e androchem i za bardzo go nie czuje.Dawka 400mg week ,wiem ze to dlugi estr ,po jakim czasie sie rozbuja 4tyg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro wiesz ze to nie temat od tego to po co piszesz tu? Masz ten temat i tam pisz https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Clinic Pharmax - meta (inj) ktoś coś , jakieś sugestie - opinie? dawki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 999
a co myślicie o firmie AlphaGen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6825
juras7775
a co myślicie o firmie AlphaGen ?


puki co wbilem dwa strzaly enan. Cos tam czuc, libido w gore
sam jestem ciekaw opini, bo mam tez bolda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej