SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133626

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Jaro0
Witam. Dobra polecana metka dawno nie brałem nic w tabletkach prócz clomidu ostatnia metka jaką brałem to malay tiger.


Genesis blistry, Alpha Pharma, Nexium, Genamed, Vermodje dobrych pełno dobrych metek.

naziwisko
jak enan boli to naprawde spieprzone gotowanie...


Nie zawsze. Micz też o tym pisał, czasem taki proch już jest.

sebastian82990244
Siema ktos poradzi jaka prima teraz klepie? Pzdr


Swiss Remedies, Alpha Pharma, Shree Ven
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 107 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64477
Witam orientuje się ktoś może czy była niedawno jakaś seria nexium w nowej szacie bez holo zarówno sok jak i oral?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Ja zawsze mam z holo. Genamed czasem mi się trafiał bez ale dill zaufany i towar org.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dejvid1117
Witam orientuje się ktoś może czy była niedawno jakaś seria nexium w nowej szacie bez holo zarówno sok jak i oral?

Tak było takie zdarzenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
sebastian82990244
Siema ktos poradzi jaka prima teraz klepie? Pzdr

Alpha, Shree, Swiss Remedies
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Jaro0
Witam. Dobra polecana metka dawno nie brałem nic w tabletkach prócz clomidu ostatnia metka jaką brałem to malay tiger.

Kwestia do czego masz dostep? i jakie fundusze mozesz na to przeznaczyc. Dobrych metek na rynku nie brakuje: Genesis blistry, Nexium, Alpha, Altima, Shree, Genamed, Androxen, Sepah, Vermodje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 110
Witam macie może jakieś doświadczenie z metką od Magnus Pharmaceuticals ? Bo trudno znaleźć jakieś informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 664
Siema zbila mi sie jedna fiolka rozpuszczalnika do glutationu, czym moge go zastapic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Woda do iniekcji ale jest na recke
A tak to sol fizjologiczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
witam mam dostęp do tego oto środka lecz czy miał już ktoś styczność z tym tematem ?
Rip 300
Testosterone Propionate 100mg
Trenbolone Acetate 100mg
Masteron 100mg

dzięki wielkie za wszystkie informacje

gdy oszukujesz oszukujesz samego siebie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej