SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133732

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Alchemia pharma pro enan/cypio i bold? pytam bo znajomy bije i narzeka na brak efektow, a badania dopiero

Biłem enan na początku mojego pierwszego cyklu w ktorego trakcie jestem i kompletnie nic się nie działo przez całe 6 tyg, mimo że na badaniu wyszło 1500+, nie wiem czy tak długo się to rozkręca, czy było poprostu słabe.
Do tego pod koniec dopiero zauważyłem, że na fiolce napisane było, że w składzie jest deca, mimo że opisane było jako enan haha.
W innym temacie dałem foto tej fiolki.

Co do do galaxy, bo też się wcześniej przewinęło w temacie, aktualnie biję i jest super, siła i samopoczucie na plus choć po teście spodziewałem się czegoś więcej, ale pierwszy cykl test solo i dawki "damskie" to szalu nie ma haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6114
Dubel, sory




Zmieniony przez - jakub209 w dniu 2017-05-09 20:02:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4520
Jak Balkan na ta chwile warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10493
Stanover 10mg z vermodje. Trzeci tydzień jem w dawce 40mg ed. masakra. Klepie jak trzeba. Stawy bolą , uzylenie mega , siła bardzo do przodu.

Ps. Nie kupywalem w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
kamil89-k2
Witam Superdrol i tura z androchemu ktoś probował??

tura osobiscie jedzona bdb supedrol opinie chlopakow z otoczenia rewela

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
lorak888
Jak Balkan na ta chwile warto?

Jak ori to dobry towar,jeszcze nie trafiłem nie działającego Balkana, ale fejki latają
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Methanex
Stanover 10mg z vermodje. Trzeci tydzień jem w dawce 40mg ed. masakra. Klepie jak trzeba. Stawy bolą , uzylenie mega , siła bardzo do przodu.

Ps. Nie kupywalem w Polsce


Pewnie opakowanie z hologramem i kodem zgadza się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10493
dmq92
Methanex
Stanover 10mg z vermodje. Trzeci tydzień jem w dawce 40mg ed. masakra. Klepie jak trzeba. Stawy bolą , uzylenie mega , siła bardzo do przodu.

Ps. Nie kupywalem w Polsce


Pewnie opakowanie z hologramem i kodem zgadza się?


Bez opakowania ( kartonika ) , same blistry z hologramem i kodem . Pierwszy raz takie wino jem , petarda. Miałem wchodzić na 50mg ale chyba pozostanę na 40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
pomydor
Taki prop mi wpadł w ręce. Wcześniej miałem Androchema i działał bez zarzutu. Klepnie to?



Nie wstawiaj w tym dziale zdjęć - tylko dział DZ topic ori/fake.

Co do testa BD - brałem go i mogę pochwalić ten lab


lorak888
Witam jak Balkan stoi na ta chwile warto brac?



Cały czas dobrze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Methanex
dmq92
Methanex
Stanover 10mg z vermodje. Trzeci tydzień jem w dawce 40mg ed. masakra. Klepie jak trzeba. Stawy bolą , uzylenie mega , siła bardzo do przodu.

Ps. Nie kupywalem w Polsce


Pewnie opakowanie z hologramem i kodem zgadza się?


Bez opakowania ( kartonika ) , same blistry z hologramem i kodem . Pierwszy raz takie wino jem , petarda. Miałem wchodzić na 50mg ale chyba pozostanę na 40



Taa to sie na dniach w pl pokaże. Ale cena wysoka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej