SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133479

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
wolfidexter
No i moje źródełko od androchemu wyschlo.Co teraz brac w podobnej cenie?



Platinium Labs, Primus, Bioniche czy BM np...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2480
Ktos bral i moze sie wypowiedziec do dzialania xandrolu malay tiger(oxa) oraz stanox malaya (winko) rok produkcji 2015. Wiele osob ktore znam bralo prop enan ture mete tej marki i wszystko robilo jak trzeba. A jak wypadaja te 2 srodki z.tej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2395
Witam jak testy advanced bił ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 554 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11013
jak clen hcl z vermo? słyszałem dobre opinie, ale tez zle o tej firmie. chodzi mi dokładnie o clen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 125946
Mam w domu około 100 tabsów clena vermo (spięte gumką dostałem) i jeśli chodzi o działanie bez zarzutów. Czeka clenik na sprzyjający okres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
hantaro
Ktos bral i moze sie wypowiedziec do dzialania xandrolu malay tiger(oxa) oraz stanox malaya (winko) rok produkcji 2015. Wiele osob ktore znam bralo prop enan ture mete tej marki i wszystko robilo jak trzeba. A jak wypadaja te 2 srodki z.tej firmy



Dobrze działają bo to pewny i sprawdzony lab. Zreszta nie ma lepszej opinii niz ta na gebe, ktora wlasnie dostałeś od swoich ziomków z klubu, że Malay jest OK.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4520
Witam jak Balkan stoi na ta chwile warto brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2480
Dzieki krzykacz bo czytam sobie opinie ludzi i pisza czesto ze syf i wgl sam stosowalem ture i propa i dzialal plus ludzi co biora i brali bazujac na malayu znam z 7 i sam widzialem jak zaczynali czykle. Wiec zastanawialem sie gleboko co jest nie tak. Ze na internecie straszne plucie na taka marke a w realu zlego slowa nie slyszalem. Zgaduje ze jest wiecej niz 1 malay na polskim rynku.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3746
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Witam Superdrol i tura z androchemu ktoś probował??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej