SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133530

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34545 Napisanych postów 89610 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938522
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548474
pawel_mack
Witam Panowie. Pytanie odnoscnie firmy PMP, pojawilo sie to u mnie ostatnio, z tego co slyszalem jeden z gosci ktory kiedys to trzymal wzial sie za reaktywacje, mialem w rece kilka srodkow, wyglada na prawde dobrze, widac ze zadbali o szczegoly i teraz pytanko czy ktos stosował bo slyszalem wiele negatywnych opini, ale raczej od osob ktore zrazily sie kiedys, a jak z ta nowa seria?

Skończyłem sete mety ed30 i kupa,nawet nie przylała jakos wyraźnie. Moim skromnym zdaniem metka szajs i obawiam się,że wino oral co leży na później też będzie kupą... Takie mam zdanie o PMP oral...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 53 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 548474
szakal32
pitbull82
na pomorzu bardzo popularny lab to Galaxy Pharmaceuticals. teść i meta podobno ok ale czy takie soki jak masteron są dobre? jak mam płacic za masteron a dostac tescia to dzieki. ktos cos wie? cos bral? jak nie to z jakich labów jest dobry masteron


Cyber pewniak.

Biłem w zeszłym roku propa i do tego leciała turka i raczej działanie git. Fajna pompa i nabicie nawet rano po przebudzeniu . Propek jednak bolesny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182
Winstrol z Malaya jak obecnie stoi ? chociażby w porównaniu do vermo czy medici, będzie jakas różnica ? warto malaya kupić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
pokropek
Winstrol z Malaya jak obecnie stoi ? chociażby w porównaniu do vermo czy medici, będzie jakas różnica ? warto malaya kupić ?



Malay ma dobry winstrol inj & tbl.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5138
mrWodoo
Alchemia pharma pro enan/cypio i bold? pytam bo znajomy bije i narzeka na brak efektow, a badania dopiero za jakis czas
bije akurat ta pro od propa przez cypio i wszystko zbadane siedzi tam co ma siedziec wielu znajomych na tym jedzie i nikt nie narzeka, bolda tez bije z tej firmy i nie narzekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
HaX121
1 cykl meta. alpha pharm, genamed, andro?


Alpha, Genamed dzialaja. Andro nie bralem. Zapewne kazda bedzie dzialac. Wybierajac samemu sugerowalbym sie raczej cena lub wlasnymi checiami sprobowania ktorejs z firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 472
tren ace genetics lab warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5341
No i moje źródełko od androchemu wyschlo.Co teraz brac w podobnej cenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170440
Nikt tu nie wie do czego masz dostęp póki sam się nie ujawnisz nie? ;)

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium