SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Shaq
panowie winko inj androchemu,czy powinno miec tak bardzo intensywny zapach i metny sok


Tak zapach na pewno.. tak samo miałem

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 588
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 588
Mutagen pharma enan 300mg/ml opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
To chyba jakieś zmutowane . Ciężko będzie o opinie tego labu. Nie masz innych firm pewniejszych do wyboru.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
to pewnie towar od Hulka bedzie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 588
Moze byc nawet od spidermana byle dzialal hahaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Chce przejść teraz z enana nexium na cypio lub enan genamedu. Nexium dobry, ale irytują mnie te plywajace syfy za pewne od gumki, ktora jest lipna. Czy testy genamedu w kartonikach ten sam poziom co nexium? Jaki antek? mam wybor miedzy Alpha z kodami lub genamed. Alpha drozsza sporo, ale tez różne opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
na testach genamedu się nie powinieneś zawieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
yoyo20
Chce przejść teraz z enana nexium na cypio lub enan genamedu. Nexium dobry, ale irytują mnie te plywajace syfy za pewne od gumki, ktora jest lipna. Czy testy genamedu w kartonikach ten sam poziom co nexium? Jaki antek? mam wybor miedzy Alpha z kodami lub genamed. Alpha drozsza sporo, ale tez różne opinie


Przy takim rozdaniu dopłać do Alphy - brałem testy ap (poza sus) i anap właśnie i dobry towar to był.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Przechodziłem teraz z cypio nexium na genamed i o dziwo genamed podniosl mi estro w tej samej dawce.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej