SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133348

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ziki2000
Arkus P
ziki2000
BM chyba słabo dostępny dla wielu bo ceny ma bardzo ciekawe a opinii jednak bardzo mało...to jak to jest :)


Wydaje mi się że ceny orali w porownaniu do reszty labow maja aż za ciekawe, po prostu jakoś tak za tanio


Dokładnie a więc szkoda że tak mało opinii o oralach z BM


coś tam u mnie podjadają i z opinii działa dobrze , ogólnie chwalona firma
tak więc raczej bym się mocno nie zastanawiał jak masz w atrakcyjnej cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2455
Trenbolone ace z Medica ? Slyszal ktos cos o tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 273 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52148
panowie winko inj androchemu,czy powinno miec tak bardzo intensywny zapach i metny sok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 553
patryk173
hubertus1987
swoją drogą nie rozumiem po co klepac fejka podawać na nim dobry adres strony i dawac kod który na niej nie wchodzi nie lepiej zrobic swoją strone albo nie dawać żadnych kodów przeciez dill może sobie sprawdzic zanim kupi ja słyszałem od dila że w PL juz od długiego czasu nie ma ori BM tylko fejk który klepie ale opinie mieszane oczywiście dopiero po zakupie jak sie zapytałem o te kody :D

Ja bilem npp i suste z bm i kody wchodziły na stronie


To pewnie ja tym razem źle trafiłem w środe wbijam 3 shota 2 ml i czwartek ide na badania wrzuce wyniki nie będe czekał do czwartego tygodnia bo kujawskiego nie chce wbijać i tracicz czasu ja ogólnie na teścia jestem wrażliwy i szybko czuje efekty jak dobry towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
lodzianin1
z inj jest bardzo ciężko teraz , pewne t5 robi robote



Nie, w pl macie cały czas ją dostępną. W eu również nie brakuje inj ef.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ja wiem że jest dostępna tylko ciężej ją teraz wyrwać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
Od paru lat bez problemu dostępna, jak z apteka nie wiem ale tam gdzieś trzeba jest non stop

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Po całej europie lata sporo efy inj nawet tej underowej i to w dobrej jakości przeważnie 15-20/25 do 30mg/ml viale 10/20/25/50ml. Kilka wbiłem i porobilo dobrze.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2135
witam mam t3 novothyral 100/20,i zastanawiam się czy przy +50mcg rozbić dawkę na 2 razy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WhiteP
witam mam t3 novothyral 100/20,i zastanawiam się czy przy +50mcg rozbić dawkę na 2 razy?

Ziomeczku tu w tym temacie pytaj o takie coś:
https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359-s815.html#post-18085259
Bo pl realia są od tego co warto brać, a nie jak warto brać

ale nie dziel dawki, rano przed posiłkiem wrzucasz wszystko.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej