SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133870

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
Bonawentura12
no jak ktos lubi czuć sie jak gowno to super , jak dla mnie syf a sidy niewarte ... odradzam clen malaya !! miał byc cytat a skopiowałem sory ;p


Trzeba być hardcorem :) Ja już dawno zrezygnowałem z clena na rzecz sally (apteka) nie wjeżdża na serce tylko lekko podwyższone ciśnienie przy areo leje sie jak z prysznica dawka docelowa juz po 3 dniach 32mg robi robote. Działa nie jako w tle bez skutków ubocznych w dodatku wydolność podnosi znacznie. Niema co sie męczyć na clenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5338
Tad 600 - warto na cyklu czy lepiej na mostek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Tadki są różne opinie też różne , ja obecnie biorę bo mam po dobrej cenie TADA biometica ,dopiero trzeci strzał poszedł , samopoczucie trochę lepsze i lepsza regeneracja po kuracji zrobię bilirubina całkowita, aspat ,alat i obadamy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5338
wnc1964 jaka dawka leci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja biorę 600mg co wtorki i piątki. Są tacy co biorą raz w tygodniu z drugiej strony , są osoby , co sugeruję że najlepsza jest metoda eod czyli co drugi dzień.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-06-11 13:05:41

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja biore tada ed ,nie jest to jakis rewelacyjny srodek jak pisza niektorzy ,ale efekty sa zadawalajace( regeneracja,poprawy skory nie zauwazylem,lepszy sen to na pewno,i poprawienie wynikow badan mimo ze laca 2 orale w tle)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
wnc1964
Ja biorę 600mg co wtorki i piątki. Są tacy co biorą raz w tygodniu z drugiej strony , są osoby , co sugeruję że najlepsza jest metoda eod czyli co drugi dzień.



Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-06-11 13:05:41


Ja lecialem roznie i 2x week i 2 ampy ed (przez 3 tygodnie). Zdecydowanie im czesciej im wiecej tym lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Co do TADka to poczułem dopiero działanie jak dałem 1800mg w kabel e2d
Wrócił apetyt, skóra się poprawiła. Momentalnie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Ja mialem tego tada 2500mg, dawalem ampe na pol sobie i dziewcznie ed, efekty super, dziewczyna zachwycona jak po tej kuracji gladka i zdrowo wygladajac zrobila sie jej skora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
Axiolabs??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej