SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133516

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Clen Alphy kozak , nexium słaby.
Helios grzeje mega ale się zrosty robią.
Ja teraz na probe mam clen w płynie oral phenoma po 100 ml - 1ml - 40 mcg zobaczymy jak działa w stosunku do reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
doktor22
krzykacz
Ja znam takich wielu i sam brałem sporo towaru z tego laba, malay dobry brand nie ma co p******ić.


Dokładnie przerobiłem wiele soków z tego labu od dobrych paru lat jak i wiele innych i mam porównanie . Nigdy mnie nie zawiódł malay tren ace 150 jeden z lepszych jakie biłem . Teraz leciała meta inj malay z npp BM i jest petarda siła konia i nabity jak bizon




Zgadza sie npp BM juz po 2 tygodniach bicia strasznie mnie nabiło i z dnia na dzien twardszy sie robie i super to wyglada. O to wlasnie chodzi z dobrym npp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
macmo
witam, w jaki clen teraz celowac. z gory dzieki za odpowiedz


Vermodje, Nexium, Alpha, DB Pharma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Jak clen to DB pewniak od lat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
crf1978
Obecnie biorę Jelfa Testosteron Prolongatum (apteka). Niestety ze względów niezależnych ode mnie może będę musiał przejść na inny testosteron (kończy mi się dostęp do obecnego). Proszę poradzie jaki testosteron i jakiej firmy powinienem poszukać aby kontynuować cykl (obecnie 2ml e4d).

Dziękuję.

Napisz do czego masz dostęp to będzie prościej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
hubertus1987
a w jakiej kolejności wino, meta, teście: bioniche, malay, bm?


Niedawno lecial Enanta-Med, teraz Cyta-Med z TestoMix1 z Malaya i zlego slowa na zaden produkt nie powiem.
Ktos dobra piane bije z Malayem. W realu firma bardzo chwalona.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Witam.Jakie opine test cypio i proviron z Primus ray
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
luk321
Witam.Jakie opine test cypio i proviron z Primus ray



Primus to pewny lab jest, także luz
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
MalyMati
Clen Alphy kozak , nexium słaby.
Helios grzeje mega ale się zrosty robią.
Ja teraz na probe mam clen w płynie oral phenoma po 100 ml - 1ml - 40 mcg zobaczymy jak działa w stosunku do reszty




Kiedyś widziałem clen oral do picia gdzie na 1ml było 120mcg

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10146
Jakiś pewny mix na dzień dzisiejszy nie licząc omki ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej