SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133803

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170443
W Bułgarii dostępna jest w aptekach

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SalvatoreLucania
Ty tak na powaznie z tym do mnie? Do nowicjusza mogłbys tak pisac ale do mnie? Przeciez ja wiem ocb
Nie wiem kto to pisal o tym boldzie ale ja czuje wiekszy apetyt na EQ ale po 6 moze 7 tygodniu. Pewnie ktos kto nigdy bolda w reku nie mial albo mial na mysli krótkiego bolda.

hehe SL to tak ogólnie było, Ciebie zacytowałem bo akurat pod myszkę mi podszedłeś a tam jeszcze inni to samo pisali, ale po prostu tak mi się skojarzyło jak Hero napisał że sprzeczne info dostał, bo gdzieś przeczytał itd, to od razu przyszedł mi na myśl obiekt co o boldzie pisał. Nie będę pisał kto to bo mam zakaz wypowiadania się w jego kierunku, bo potem moderator o to ma pretensje, więc pozostanie bezosobowy i nie wchodzę już z nim w dyskusje. A ten lab nie ma ani mixa ani krótkiego boldka, tak że zakończmy na tym Taż że nie poprawiałem Cię tylko w ogół miało trafić

lodzianin1
krzykacz
hubertus1987
Witam panowie co polecacie s testów cypio enan mam do wyboru malay tiger, swis remedies, genamed i nexium, nexium chyba odpada bo 3 strzały propa poszły i mam gorączke i obrzęki w miescu injiekcji



Malay Tiger będzie najlepszym wyborem


wolfidexter
Panowie jakaś pewna efedryna? Czy odpuścić i kupić tussipect?



Apteczna pl, i kilka innych aptecznych z eu do ogarnięcia zarónwno inj jak i tbl.


Krzykacz a gdzie w eu jest jeszcze efka??sam bym chętnie przygarnął bo nasz inj kosa ale z innymi lipa


Łodziak a np Hiszpania tab nie wiem czy też ini i Bułgaria ini


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-04-22 22:48:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
wolfidexter
Panowie jakaś pewna efedryna? Czy odpuścić i kupić tussipect?


Tussi przeciez daje rade. Ja wale rano o 7 i nakrecony chodze do 11. Szkoda tylko ze tak zabija apetyt no ale to efka przeciez jednak ja lubie jesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11821
Tren ace z nexium jest 75mg/ml wiec zaczalbym na twoim miejscu po 1ml powinno robic robote.


martinos
Pany jak tren krótki z nexium? Warto bić? Poczuje 0.5 ml na początek? Dodam że debiut z trenem. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20440
Meta prime eminence lab testował ktoś?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
BroStyle
piter..
0,5ml nexiuma to 37.5mg wiec nawet na pierwszy cykl to troche malo.

Bije zaledwie 12,5mg więcej e2d pierwszy raz i mega mnie ruszył, więc na pewno poczuje taką ilość, poza tym może sprawdzić się na takiej dawce 2tyg odnośnie sajdów i dalej zwiększać, dawki się buduje a nie jak głupi wbija od razu vial tygodniowo


Jak pierwszy kontakt to daj właśnie 0.5 ml i ciafnij dłużej. Ja zaczynałem od trenu e od dawki 200 potem 280 mg week i robiło robotę a sidow zero. Dopiero teraz a 11 tyg podbiłem na 400. Także daj malo pociągnij z 3 tyg i jak nie poczujesz to dasz 1ml ale jak dobry tren to porobi a sidow nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 553
Witam jak z jakością cypio royal-pharma, central- pharmaceuticals, co będzie lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
hubertus1987
Witam jak z jakością cypio royal-pharma, central- pharmaceuticals, co będzie lepsze?


najpierw cp , z royala testy działają bardzo dobrze deka również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 553
a jeszcze malay tiger do dwóch powyższych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Michael87
krzykacz
Nie łączyłem oxa+tura w jednym ciągu, u mnie leciał 10tyg tego + 10tyg tego czyli 20tyg łacznie. Tura+wink owszem fajne combo nawet zaj**iste. Ale poleć może solo bo masz niezły mix tren + prop + tura, dalej zmień oral na oxa i rakieta ...choć Ci powiem, ze jedno z moich ulubionych kombinacji to tren + prop + anapolon + coś mocniejszego https://www.sfd.pl/Biosira_Ltd_Indie_tbl_&_inj__opinie_temat_zbiorczy_-t908549-s132.html
re z winem

LUBIE COMBA!!! :D
no nie wiem czy bym polaczyl ture z winem, bo chyba moja watroba zawisla by na szelkach
zrobie tak jak mowisz, doloze turke poczatkowo 40mg biosiry a pozniej 60mg cybera i sie zobaczy
no a pewnie po poleci oxa "first time"
z oxy w co celowac? tylko bez cen z kosmosu jak cyber czy ap


Nie przesadzaj...ja teaz łączylem antka z trenem a pozniej sdrola z trenem :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej