SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133802

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75113
masteron p z Genameda, Genesisa, Nexium czy jeden c..j. to samo propa się tyczy.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Brałem nexium i bardzo dobry temat, genamed też chwalony w moim otoczeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13757
Jak tam z firmą GEP warto w nich celować ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75113
Nexium te nowe rozlanie takie samo jak poprzednie? Wcześniej też leciałem z Nexium i dobrze robił.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Nexium ma obecnie bardzo dobry towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
nexium dobry ale chyba wolał bym genameda duzo tanszy i tez db no chyba ze andro poki co lepiej stoi niz pozostale

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Blantowiec
Jakie wino inj warto zaryzykować przybić bez przykrych konsekwencji?


Genesis 5x2ml, Alpha, Genamed, Desma. Kolejność zupełnie przypadkowa. Podobno Nexiuma ma mieć lub ma już wino inj ale nie znam nikogo kto by wbijał.

hero69
Z jakiego labu aktualnie tren ace wymiata, bo lecę gotowańca, poszły 3 shoty i nie czuję nic, to moja pierwsza styczność z trenem, tylko zgagi dostałem, może trochę bardziej się pocę ale to delikatnie, z tego samego źródła mam teścia i wymiata, wyniki na poziomie cybera i PRL, szukać zamiennika czy jeszcze trochę pociągnąć?


Co Ty chcesz czuć po 3 inj? ludzie ogłady

21dorian21
masteron p z Genameda, Genesisa, Nexium czy jeden c..j. to samo propa się tyczy.


Genesis amp bardzo dobry master. Wybór dobry firmy z dobrymi opiniami. Wymieszaj sobie każdego po trochu.

21dorian21
Nexium te nowe rozlanie takie samo jak poprzednie? Wcześniej też leciałem z Nexium i dobrze robił.


Te w białych kartonikach? dobre Nowe środki wprowadzają meta inj, wino inj, antek, halotestin więc chyba się im wiedzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 84540
SalvatoreLucania
hero69
Z jakiego labu aktualnie tren ace wymiata, bo lecę gotowańca, poszły 3 shoty i nie czuję nic, to moja pierwsza styczność z trenem, tylko zgagi dostałem, może trochę bardziej się pocę ale to delikatnie, z tego samego źródła mam teścia i wymiata, wyniki na poziomie cybera i PRL, szukać zamiennika czy jeszcze trochę pociągnąć?


Po 3 iniekcjach juz chcesz zmieniac? Wejdziesz na inny lab i co tez po 3 iniekcjach zmienisz?
Troche cierpliwosci stary. Daj sobie chociaz miesiac no chyba ze nic nie bedziesz czul ale jak jest zgaga to juz dobry znak. Zadbaj o flore bakteryjna jelit bo dlugo nie pociagniesz.
Tren ace Bioniche skonczylem niedawno. Najpierw wersje ampulkowa a potem vialke. Na 5 oceniam bo dawka szla smieszna a dobrze porobil i gdyby nie sajdy to bym dalej lecial.

pawel515
panowie mam dostęp do clena z vermodje i db, co wybrać?


Clen DB Pharma od lat nr 1 w PL.





Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-21 13:04:42


Po prostu uzyskałem sprzeczne informacje, jedni twierdzą że tren ich wyrywa z butów już po paru dniach i dlatego się zastanawiałem czy nie zmienić, ktoś inny mi mówił, ze dopiero po 3 tygodniach coś czuł, generalnie bardzo dobrze toleruje nandrolony, a tren to ich pochodna, może stąd też żadnych sajdów nie ma, leci 75mg e2d, myślałem podbić do 100

długa droga przede mną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
nuras
nexium dobry ale chyba wolał bym genameda duzo tanszy i tez db no chyba ze andro poki co lepiej stoi niz pozostale


niby z czym lepiej stoji? enan,cypio różnica miedzy androchemem a genamedem zerowa. Tren A ta felerna partia androchemu co była to kicha na maxa :( z trenem A andro też była wpadka. Genamed miał wpadke z trenem e. W androchemie kumpel wymiany nie dostał towaru po ogłoszeniu lipne parti a genamed tren e wymienili mi bez żadnego problemu

dla mnie jeden poziom androchemu co i genameda każdy lab jakąs tam wpadke zaliczył jedni wyszli z twarzą drudzy mniej ale mniejsza z tym. No i plus dla genameda za to że są na rynku już chyba z 7 czy 8 lat
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
nie ujmując andro niczego broń boże
aa no i cena za cene androchemu mam 1.5x genameda a to dość ważny też czynnik jeśli się z kasa liczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej