SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133364

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61813
Clomid shree to szansa popsutego odbloku. Znajomy jadl ten grecki po 12 tab, testosteron juz w środku był po 24tab. Dokupil shree po 14tab testosteron poniżej dolnej granicy, samopoczucie kupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
flex1976
O ile clom piwniczny można zaryzykować to hcg bym nie ruszył


Ja tez co 6 tygodni tylko Pregnyl ori.


bagrowski12
Brał ktoś enana firmy primus jakie wrażenia i w jakich dawkach było


No ja od kiedy wyszedl ten lab to z pol roku mostkowalem tylko na nim. Z Primusa lecialo oprócz enana jeszcze cypio tez na moscie. Tescie dlugie bardo dobra jakosc. Dawki to indywidualna sprawa i tu nie temat o tym.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-18 18:03:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Witam wiem ze to nie ten dział ale nie chce zakladac o byle pierdołe kolejmwg?o tematu a wiec zaczelem propa z npp wczesniej lecial cyp i dzis jakies takie uczucie grypska i osłabienie macie tak czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Albo coś Cię łapie ale podciągasz pod saa/inj albo po krótkiej deczce, dość 'ciekawie' potrafi zadziałać npp, test zresztą też. Ale doraźnie wrzuć coś OTC żeby nie było że stracisz czas kiedy na prawdę Cię położy do łóżka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra a jak znajomy tego shree zjadł już 15 tabl to może teraz dokończyć apteczniakiem? czy już lepiej niech nie kombinuje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
Oczywiście, nawet lepiej dla niego

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
kulmasBAN
Clomid shree to szansa popsutego odbloku. Znajomy jadl ten grecki po 12 tab, testosteron juz w środku był po 24tab. Dokupil shree po 14tab testosteron poniżej dolnej granicy, samopoczucie kupa.


akurat wałów greckiego cloma jest również masa
najpewniejsza zawsze będzie nasza apteka od ogarniętego dila który ma ją w ofercie lub motanie samemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Panowie jak oceniacie testa enan cypio npp i mixa z nexium oczywiscie nowa szata z kodami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22479
Bilem Susta badania wrzuciłem, dziś robione, dziala :) choć na początku sceptycznie byłem nastawiony
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej