SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12163276

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
pakero1240
krótki master jaki lab na tą chwilę ?


Ja kilka dni temu biłem mastera z BM i po chyba 8 iniekcjach 50mg ed i dalem sobie spokój bo sikałem na 20 rat 0% i odpuscilem w ogole zycie seksualne bo przy wtrysku płakałem z bólu. Mocny towar. DHT kilka dni i zyc nie moge. Tak jest u mnie od kilku lat i to sie zaczeło po 30-tce. No za mocny masterek dla mnie. Lece teraz npp BM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22681
Wy tak serio z tym wsxystkim skutkami ubocznymi,sajdami itp czy sb jaja robicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94375 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
ja tam provi lece od września zeszłego roku i zero jakiś problemów a dawki 50 mg minimum i w górę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Lodzianin a provi ug podjadasz czy apteke? Ja dorzuciłem od niedawna tylko 25mg apteki rano i samopoczucie i energia w dzien na duży plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94375 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
provi z andro podjadam , ja ten środek bardzo fajnie czuje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
U Mnie podobnie, prawie jak na pierwszej bombie sie czuje od kiedy provi jem heh chyba ze to ment Mnie tak na nogi stawia ale watpie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Po to ta substancja jest podawana. Real provi to można na koootasie pompki robić.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Kreaxxx
Wy tak serio z tym wsxystkim skutkami ubocznymi,sajdami itp czy sb jaja robicie


Ja do tego mastera leciałem provi 50mg z Bioniche i zszedłem całkowicie do tej pory z Provi jak pojwily sie pierwsze bóle w kroczu po masteronie, a ze 5 lat nie uzywalem w ogole tego srodka to 50mg ed moja prostata pozamiatalo wiec i odpulilem mastera. Jak na zlosc wczoraj wywalilo mi pierwsy raz w zyciu gino i to na górze sutka takie czerwone duze i mysle ze to progesteronowe bo provi w dawce 50mg jem caly rok a tu tydzien temu odstawka i od tazu na npp teraz po masterze wszedlem to mam kolejny niezbedny srodek w stalej suplementacji jakim jest proviron wiec dzis od rana znowu ogien bo te gino boli jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Żeby było Gino progesteronowe nie musi być wysoko estro albo prolka? Albo nawet to i to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Raczej musi być bo bez wysokiego estro nie wywali progesteronu...często wystarczy dodac IA i dbając o estro nie musimy obawiać się o progesteron...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium