SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133721

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Ja teraz daje hexe z BM i czuć działanie szybko, chociaż ich hexa u mnie w mieście robi furorę tak zachwalają :D sam bym sie skusil na ich orale ale cenowo za tanio wychodzą a jak typowy Polak juz widzę że cos nie tak musi być

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Deiwwied
Dobra to do wyboru mam
Test cypio z labu
Medical Pharma, Nexium lub Bioniche

Co będzie dobrze działało? Cenowo podobnie wiec różnicy nie ma.


Bierz bioniche, będziesz zadowolony


Co do BM to kiedyś było chyba z Białorusi czy Rosji tez 2ml ale zupełnie inne faktycznie. Fakt jest taki ze tamtego BM już nie spotkałem kilka dobrych lat.

Od siebie dodam ze zaczelem może 3-4tyg temu bolda z BM i jak zwykle w moim przypadku pierwsze co odczułem to mocne pobudzenie apetytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
ziki2000
Ja teraz daje hexe z BM i czuć działanie szybko, chociaż ich hexa u mnie w mieście robi furorę tak zachwalają :D sam bym sie skusil na ich orale ale cenowo za tanio wychodzą a jak typowy Polak juz widzę że cos nie tak musi być


Meta i Oxa BM osobiscie przerobiona, a dawki rzędu 90 nawet 100mg ed zwlaszcza przy oxie gdzie nie czulem stawów swiadcza o tym ze stanazolu tam nie ma a na winko uwierz mi jestem bardzo czuly jak zreszta na każdą pochodną dht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Antka bm ktos jadl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SalvatoreLucania
Prawda jest taka ze jak jest towar 100% sterylny i nie ma syfu to i w przedramie moge wbic i bedzie gitara.

Nie do końca jest tak. Bo ja miałem taki stan zapalny w połowie opakowania że uuu, a wcześniejsze i kolejne iniekcje dalej szły z tego samego i było cacy. Łodziak np też sie antybiotyków najadł jakoś półtora roku wstecz, a też coś bił i niebyła to pierwsza ini z tego flakonu. Arkus też w połowie paczki miał ropniaka i ściągał to. Czasem jest tak że jest coś nie tak, nawet nie z winy towca.
SalvatoreLucania
To jest jedyna moja przygoda z tym labem i w 100% nie jestem przekonany co bylo przyczyna takiego zdarzenia ale jak kolega mial to samo to wniosek wysuwa sie sam.

Ale to już tak, jak 2 osoby na początku słoika miały to samo to wina towca.

A co do miejsca ini, że napisałem że to sarkazm, to ja wiem ocb po czasie spoko spoko, ale to tylko tak w roli sprostowania było tylko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
SalvatoreLucania
ziki2000
Ja teraz daje hexe z BM i czuć działanie szybko, chociaż ich hexa u mnie w mieście robi furorę tak zachwalają :D sam bym sie skusil na ich orale ale cenowo za tanio wychodzą a jak typowy Polak juz widzę że cos nie tak musi być


Meta i Oxa BM osobiscie przerobiona, a dawki rzędu 90 nawet 100mg ed zwlaszcza przy oxie gdzie nie czulem stawów swiadcza o tym ze stanazolu tam nie ma a na winko uwierz mi jestem bardzo czuly jak zreszta na każdą pochodną dht.


Pewnie się skusze na tą oxe :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Zio byly 2 butle testa i pierwszy shot kumpel i ropien czy tam wrzód zreszta jak zwał tak zwal i ja drugi flakon ten sam estr testa i ta sama partia i tez pierwszy shot i to samo tylko 2x wiekszy wrzód niz kolega. Sam juz nie wiem ale ciezko o taki zbieg okolicznosci. Niewazne. Bylo, minelo, a blizna została.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Deiwwied
Dobra to do wyboru mam
Test cypio z labu
Medical Pharma, Nexium lub Bioniche

Co będzie dobrze działało? Cenowo podobnie wiec różnicy nie ma.


Bierz Nexiuma będziesz zadowolony z tej decyzji.

pww9
Panowie bolda celowac Alpha Pharma czy cos innego np Androchem?


Jeśli szukasz naprawde dobrego bolda to możesz się rozejrzeć za Genesisem w ampach, mają świetnego bolda i tribolda. Alpha o ile masz orginał to też dobry wybór. Androchem troche level niżej bym postawił, w przedziale z Dose, Genamedem, więc tutaj kwestia funduszy bo sam nieraz wole wziąc towar tańszy i wcale gorzej na tym się nie wychodzi w efekcie końcowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8449
Winko od zantex, dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
pww9
Panowie bolda celowac Alpha Pharma czy cos innego np Androchem?


Biłem bioniche bolda i było bdb,
Biłem Shree ale małe dawki i również bdb
Teraz bije BM i jeszcze za wcześnie na jakieś wymierne opinie ale apetyt już jest a mam tak ze na boldzie praktycznie od 2 szósta czuje wzmożone łaknienie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium