SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12134060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Chodza fake bioniche czy śmiało brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Kiedys byla nieudolna podrobka ale kolory butli sie gosciom pomylily i dali brazowe zamiast bialych. Aktualnie nie slyszalem. Sa wersje 10ml jak i 10x1ml. Posiadaja kody weryfikacyjne.


Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-04-14 21:16:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
jakas opinia o trenie z vermodje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Deiwwied
Chodza fake bioniche czy śmiało brać?



Tutaj masz 2 wersje Bioniche 100% real i tego się trzymaj

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842-s0.html

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_old_design_10ml_vial__temat_zbiorczy_-t928147-s0.html

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Super dzięki krzykacz szkoda ze nie ma zdjęć cypa 300mg masz go może gdzieś żebym wiedział jak wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Na pewno go wrzucałem w temacie o vialach 10ml, poszukaj zaraz na początu tematu

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
zioekt
Comodore
e-lite
Miejsce do iniekcji idealne


Zawsze myślałem ze książkowe miejsce do iniekcji znajduje się trochę wyżej. Dzieląc pośladek na cztery będzie to górna zewnętrzna ćwiartka.

To dobrze myślałeś, to wyżej to był sarkazm.


Zawsze mnie uczono zeby zmieniac miejsce iniekcji a jak mam 5ml soku e2d to juz nie jest tak latwo zeby olej sie roszedl w kilka dni to raz a dwa lepiej znalezc miejsce ponizej niz gdzies w srodku i nie daj Boze trafic w to w co wielu trafiła a potem mdlalo wiec nie czarujcie Panowie. Tutaj niestety nie dzielilem na 4 tylko na 16 i zmieniałem miejsce nieraz o 2cm....Nie wiem czy caly wypust, czy tylko ten srodek albo moze ta flaszka byla syfiasta wiec nie napisze ze towar do dupy czy cos takiego ale nie zycze nikomu i tyle. Jeszcze odnosnie iniekcji to za cholere nie wbije w barek albo w udo wiec z braku miejsc moze i wyszło takie nietypowe

Deiwwied
Super dzięki krzykacz szkoda ze nie ma zdjęć cypa 300mg masz go może gdzieś żebym wiedział jak wygląda?


Ja na tym cypku od Bioniche przelecialem prawie 3 lata mostek wiec smialo odpalaj
Nieraz takze szlo w podobne miejsce jak wyzej pisalem i jakos wrzodów nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469231
sorry za spam, ale muszę zapytać
salvatore to Ty odkąd bijesz sok wszystko leci w pośladki? nigdy nie zmieniasz partii na barki/uda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4550
Panowie bolda celowac Alpha Pharma czy cos innego np Androchem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Za młodu biłem po barkach, 2 x w udo w zyciu i 2 x nie wyszlo a reszta w poslady Coraz gorzej z tym jest jak widzisz nawet na focie ze zrosty u góry widac az przesiwtuja ale akurat te laby ktore obecnie lece dobrze sie rozchodza i problemów nie mam.
Problemy moga sie zaczac za jakis czas jak na mase wejde i bedzie w pompce 6ml e3d bo do npp BM, planuje dac jakas primke i cypio.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej