SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 293 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8458
e-lite
ja tam nie mam problemu ze snem ,jedynie czasem z wybuchami agresji


Ja na trenie ace PRL-u i brak snu tzn. kilka h i bezsennosc a oczy jak wilkołak potem za dnia
Agresja, sikanie co 30 minut i ogólnie caly czasz szumialo w bani ale na szczęście koncze powoli jednak patrzac na efekty opłacało sie.
Teraz długi planuje




Zmieniony przez - pelons123 w dniu 2017-04-07 23:10:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
yoyo20
Panowie jakiś dyskomfort po nowym wypuście enan nexium? Bo mimo poprawnej inj 5 dni na pośladku to sporo. Pierwszy enan taki co czuje ból na pośladkach...


Zdarza się czasem w ug że pojawia się dyskomfort przy którejś z partii. Miałem tak przy Cyberze i Nexiumie oraz przy gotowańcach. Przy Genesisie o dziwo zawsze bezboleśnie. Wyjątek tribold.

Enan o ile mi wiadomo może czasem pobolewać. Micz chyba o tym również wspominał iż czasem to wynika z kwesti surowca. Jeśli coś źle spamietałem nich Micz poprawi.

Aktualnie znajomy wbija prolongatum 100% apteczne i miejsce po inj dość znacznie obolałe.


matheo907
Mam pytanie kto bil/bije nexiuma nową szatę jesteście zadowoleni ze środków, macie jakieś porównania, czy szukalibyscie innych labow?


Bije od dłuższego czasu towar Nexiuma przeplatając głównie z labami takimi jak Cyber, Genesi ampułki oraz gotowańce. Dawniej jeszcze szła Alpha jak Genesisa nie było.
Osobiście z tego co bije jestem zadowolony. Nie przejechałem się jeszcze na niczym.

matheo907
Bioniche czy nexium?


Z towaru Nexiuma korzystam. Śmiało sięgam po ich środki i jeszcze nie zdażyło się bym mógł na coś ponarzekać co by mogło wykraczać o dopuszczalne błedy przy ug. Tak więc jeśli masz dostęp i cena przyzwoita to Nexium będzie dobrym wyborem.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
SalvatoreLucania
Od ilu mcg startujesz? Jak bedziesz po tygodniu to wez na czczo pod jezyk 50mcg i poczekaj po ilu minutach wlaczy sie ssanie. Juz bedziesz miał obraz czy w ogle jest tam t3 czy gips.
Dmq jak tu bedziesz to prosze potwierdz moja metode brania odczuwania t3 bracie




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-07 22:18:37

biore od 3 dni po 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
dmq92
No a ja odczuwam różnice. Bo na 60 mcg było tak że czułem głód przed posiłkami i wieczorem lekko na słodkie ssalo. Co na tej dawce jest standardem a odkad biorę pod język to faktycznie ssanie jest jakieś 30min wcześniej przed posiłkami i wieczorem to koło zamrażarki przejść nie mogę z lodami. 1-2 dnia zauważyłem już różnice. Ogółem jak podbijam T3 to czuję różnice w ch** dajac pod język 60 mcg czuje się jakbym jadł 80 także zastanawiam się nad obcieciem bo życ się nie da. Polecam sprawdzić to nic nie kosztuje a moim zdaniem warto chodź też byłem nastawiony negatywnie.

zrana biore t3 termogenik i yohe i nie jestem pewien czy joha nie zabija sania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
To wez do konca tygodnia po 50mcg i w 8 dniu pod jezyk wez te 2 tabsy az sie rozpuszcza i wtedy popij woda. Bez obawy smak maja w miare dobry i sie nie skrzywisz. Poczekaj kilkanascie minut i daj znac potem tutaj co sie dzieje? Jesli poczujesz wieksze ssanie i ogolnie caly dzien bedziesz bardziej glodny tzn. ze jest oki i po prostu wiecej t3 dotarlo tam gdzie trzeba łatwiejsza droga czyli zaczynajac pod jezykiem nie trącac nic zawartosci poprzez zoladek i wątrobe jakby przechodzilo gdybys lykal.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-08 00:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Różnie ludzie reaguja. Niektórzy twierdzą że nie czują wgl działania T3 ja je czuje wyraźnie po apetycie szczególnie. Także możesz też nie wyczuć roznicy. Ja w sumie na T3 lecę już z krótkimi przerwami ponad rok i już umiem wyczuć ocb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
arci25


Po czym panie Mielecki poznać ori dose?


Po tym że dobrze działa :)

Gdzieś na pewno są fotki porównane fake/orgy poszukaj.




Zmieniony przez - SebastianMielecki w dniu 2017-04-08 01:41:39
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 169 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6300
Jakie opinie o :
Goldline i obecnie British Dragon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Mam dostęp do nexium nowa szATA chce wziąć teścia teraz pytanie czy warto inwestować w ten lab o czy enan czy cypio, enan ma 250mg a cypio 200mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SalvatoreLucania
Jak wyzej. Spalem po 4h na tym trenie Zmienialem na masteron BM i zobaczymy za kilka dni.

Czekam na opinie bm Lucania.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej