SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133866

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
marianzulek
hans1000
Czyli tura z Biosiry i z Euromedu dobra a jak z deklarowanymi stężeniami ?


Tura biosira 9.5mg/tab. Takie wyszly wyniki badania labolatoryjnego.
Znajoma z treningow pracuje w labie i zbadala mi kilka orali, wyniki 9.2-9.8(wino, meta, tura, oxa).


Uprzedzam prosbe o wklejenie wynikow badan. Nie mam takiej mozliwosci bo nie odbywalo sie to droga oficjalna.





wiec jako moderator tego dzialu od razu ci napisze ze mozesz sobie te badania wsadzic gleboko w dupe.Albo sa badania i je wstawiasz i nie widze w tym problemu, albo nie wstawiasz i jest to nic nie warte.Taka gadke mozna sobie wymyslic na poczekaniu.Sa laby w pl ze incognito wysylasz do badania i mozna je zeskanowac i wystawiac na jana kowalskiego, wiec ogarnij sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
W oralach Shree, Alphie, Vermo w takim razie pewnie jest po ~20mg bo dzialaja zdecydowanie lepiej od Biosiry.

fikakowo
Bral ktos mete z vermodje albo z biosira? mete z vermodje mieliscie w szarych czy balych opakowaniach? bo podobno w bialych to waly


W bialych kartonikach 10ml viale to waly. Pomylilo Ci sie inj z oral. Jesli inj kupowac to najbezpieczniej ampy, orale Vermodje trzymaja bdb poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
fikakowo
marianzulek
hans1000
Czyli tura z Biosiry i z Euromedu dobra a jak z deklarowanymi stężeniami ?


Tura biosira 9.5mg/tab. Takie wyszly wyniki badania labolatoryjnego.
Znajoma z treningow pracuje w labie i zbadala mi kilka orali, wyniki 9.2-9.8(wino, meta, tura, oxa).


Uprzedzam prosbe o wklejenie wynikow badan. Nie mam takiej mozliwosci bo nie odbywalo sie to droga oficjalna.


Te wszystkie orale, które badała twoja znajoma byly z biosiry? bo interesuje mnie czy biosira ma dobre stezenie mety?


Metka Biosira tbl/ing możesz być spokojny o jakość.

Losiek91
Panowie, jakies opinie o oxa Galaxy?


Solidny lab, trzyma stężenia tbl/inj.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6770
NEXIUM HEALTHCARE szamra ktoś coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44260
Wyniki z badań orali super naprawdę patrząc na cene biosiry oxy to naprawdę tylko ja brac po 150mg bo wyjdzie tyle co 40mg konkretnego cybera andro czy Shree. Ostry pimp biosiry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4234
Przymykam oko ale jednak zapytam, może jakaś pewna osoba odpisze :) Jak jest teraz ze środkami Alphy? Chodzi mi głównie o mastera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Master z alphy kosa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
zajo84
NEXIUM HEALTHCARE szamra ktoś coś



Będziesz na bank zadowolony, choć desing jak dla mnie niezbyt ciekawy , ale działanie jest podobno bdb.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 996
genamed dose odpuść 100%, AP dobre shree też ale omijałbym cypionat bo jedno rozlanie było niedawno lipne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 159 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 996
Potrzebuje uderzyć suste+tren e + antka, którą firme wybrać?
titan/bioniche/biosira/vermodje?

Najbardziej interesuje mnie titan, opinie osób które biły ich soki, orale a nie zasłyszały od mietka czy staśka

Zmieniony przez - garbiczp w dniu 2015-06-08 14:47:01
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej