SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133983

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
To takim labem jest cyber jak dla mnie :D Ale pamiętaj że konkretne środki też są ważne bo o ile np nie warto dopłacać to testów typu prop i można wziąć genamed ale np taki masteron propionat z tego samego labu może okazać się porażką :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 157 Wiek 76 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 43269
pajaczeq
To takim labem jest cyber jak dla mnie :D Ale pamiętaj że konkretne środki też są ważne bo o ile np nie warto dopłacać to testów typu prop i można wziąć genamed ale np taki masteron propionat z tego samego labu może okazać się porażką :D


ja wjechalem teraz na 75 mg tury cybera zobaczymy czy cos skrobnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Z tego co wymieniles to genamed i bioniche bym celował bo reszta loteriada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
MalyMati
Z tego co wymieniles to genamed i bioniche bym celował bo reszta loteriada


A shree vermo czy balkan przecież jak to ori to topowe laby :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21791
Mam pytanie kto bil/bije nexiuma nową szatę jesteście zadowoleni ze środków, macie jakieś porównania, czy szukalibyscie innych labow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Enan z nexium dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Pajaczeq zgadzam się z tobą. Tu w uk np. lata alpha , jelfa , phenom , cyber ale wolę genamed, androgen czy nexium bo bardziej pewne %) stary balkan to kosa straszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2567
Jak dose teraz stoi????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1653 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28698
pajaczeq biłem cybera i byłem zadowolony ale trochę sobie za niego cenią a teraz mam dobrą cenę na te laby więc trzeba wypróbować

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Witam! Z jakiej firmy polecacie Clenbuterol ?:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej