SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133754

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
emillsfd
jaki prop master i wino wybrać nexium/genesiswww czy szukać coś innego ??


Bez znaczenia, obie firmy ciesza sie dobra opinia.

hantaro
Jakie cypio teraz są dobre? Gep,malay?


Nexium, Gensis amp. A tanio i solidnie Genamed bezkonkurencyjny.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
vitaminaC
BigMen
Testowalem ostatnio prop, npp i master. Zaczynalem od BM, przez bioniche 1ml i konczac na Primusie. Powiem szczerze ze nie bylo zauwazalnej roznicy poza iloscia soku. Prl jest leciutko ponad 1ml. Ale srodki bdb.

Bardzo mnie cieszy ta opinia bo zrobilem duze zapasy BM propa i za dwa tyg wchodze na niegoI tren a z Bioniche


vitamina podziel to przez dwa a nawet przez 3 co jest pisane bo to juz kolejna wpadka tej osoby pare dni temu ten cykl lecial tylko na bioniche i primusie a tu nagle i BM sie pojawilo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ciekawe.... widze ze masz lepsza wiedze na temat moich cykli niz ja sam dla twojej informacji cykl byl mieszany i zaczynalem od BM i bioniche 1ml a konczylem na Primusie i jeszcze na koniec poszly ze 2 szoty bioniche 1ml. Bo zostalo z pudelka. Wiem ze jestem dla Ciebie sola w oku ale musisz jakos to przetrwac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
ehh... ale ze nasz szeryf zioekt tak przysnal i nie zauwazyl pierwszy kolejnego bubla

BigMen
Ciekawe.... widze ze masz lepsza wiedze na temat moich cykli niz ja sam dla twojej informacji cykl byl mieszany i zaczynalem od BM i bioniche 1ml a konczylem na Primusie i jeszcze na koniec poszly ze 2 szoty bioniche 1ml. Bo zostalo z pudelka. Wiem ze jestem dla Ciebie sola w oku ale musisz jakos to przetrwac


BigMen

Wlasnie jestem w trakcie cyklu prop, npp i master. Zaczynalem od bioniche 1ml asteonie przeskoczylem na PRL. Roznicy nie odczulem poza tym ze PRL w 1ml jest ciut wiecej soki niz w bioniche 1ml. Za to w npp PRL 3ml flakon wychodzi mi zawsze ponizej 3ml okolo 2,8ml.

Dzialanie bez zarzutow a cykl lajtowy bo po 300mg leci wszystkiego.



Zmieniony przez - koko810 w dniu 2017-03-31 15:47:01
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938532
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7178
Spotkał się ktoś z Primus ray Mix tren ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11004
Jak wygląda Enan z nexiuma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nexium enan działa oki.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
porke1
Jak wygląda Enan z nexiuma?


nexium zbiera dobre opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Dobry tylko teraz jest 200mg nie 250


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2017-03-31 18:13:06
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej