SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133828

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938533
lodzianin1
dawidzg123
dzieki panowie za odp. a mial ktos stycznosc z tym GEP bo cena fajna a pini mało


biłem mixa i sząłu nie było , ładne wykonanie i tyle

Ja biłem cypka i działa , fakt badań nie robiłem ale bije już 4 lata więc idzie wyczuć czy coś siedzi w środku zresztą z tymi badaniami to różnie wychodzi....


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2017-03-30 17:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
nie no dziąłać działa , ale zmieniłem teraz mixa na propa i za tydzień zbadam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20932
dawidzg123
dzieki panowie za odp. a mial ktos stycznosc z tym GEP bo cena fajna a pini mało


bije 750mg week cypa i czuje bardzo dobrze, w środku jest to co powinno


Zmieniony przez - dei w dniu 2017-03-30 18:30:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
SalvatoreLucania
czarnyczarny
Ja podbiłem tritrena z andro na 1g ale szybko zmniejszyłem bo sie przeliczyłem, codziennie od 4 bez snu, oczy czerwone z niewyspania, samopoczucie z dupy i cieżko funkcjonować. Ciagłe uczucie jak bym miał gorączke i prawie nonstop temperatura 37,2-37,3 stopnia. Zszedłem do 700mg i jest już ok


Mam to samo na trenie aż łeb boli i slepia czerowne jakbym sie czegos zajaral, takze 4-5 rano ide siku i juz nie moge spac ale na kompa nie wchodze bo zona zaraz pomysli ze sie czegos nacpałem to sobie leze i ukladam diete i treningi w myslach.... tylko teraz pytanie co mnie tak robi czy tren ace Bioniche czy tren oral Biosira albo moze ten caly blend?
Masz tez niechec do treningow? U mnie za cholere nie chce sie isc ale jak juz zaczne to lece jak opetany Tak samo interwaly; jak zmusic sie do 20 minut tego rodzaju wysiłku a jak minie 20 minut to lece do 30 no tylko troszke ciezko w masce treningowej bo wydolnosc lekko siadla przez trenbolon.

Mnie na trenie też łeb naqrwia często i mocno. Oczy z rana tak samo czerwone. Mimo ciśnienia książkowego. Za to wydolność całkiem spoko, ale to pewnie za sprawą niższej wagi i mniejszego estro niż parę tyg temu

Panowie miał ktoś doczynienia z tura z BM? Wiem że inne środki niby git. Ale chodzi mi dokładnie o turę i porównywanie do innych labow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
wnc1964
Dark22
Dajcie znać czy ktoś z primus ray walił tren ace. wykonanie mają dobre ale opinii mało, biłem trena ace z alpha i też nie miałem saidów rok temu więc tak może reaguje na tren zobaczymy w trzecim tygodniu jak z efektami będzie to dopiero drugi tydzień. Mam też dostęp do biosiry, bioniche, schree i chyba spróboję tym razem z schree co polecacie?


primus kozak tren znajomy bił.


Koleszka bil primusa, przeszedł na andro i bez różnicy. Drugi bije bioniche ampy i bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Dark22
Dajcie znać czy ktoś z primus ray walił tren ace. wykonanie mają dobre ale opinii mało, biłem trena ace z alpha i też nie miałem saidów rok temu więc tak może reaguje na tren zobaczymy w trzecim tygodniu jak z efektami będzie to dopiero drugi tydzień. Mam też dostęp do biosiry, bioniche, schree i chyba spróboję tym razem z schree co polecacie?


Salvatore leci Tren A Bioniche + Tren oral Biosira. Kilka stron wstecz przejzyj bo wyrazal swoje zdanie. Pare oosb pisalo tez pochlebnie o Primusise.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85330
Testował ktos tu tren i master z clinic pharmax ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Dark22
Dajcie znać czy ktoś z primus ray walił tren ace. wykonanie mają dobre ale opinii mało, biłem trena ace z alpha i też nie miałem saidów rok temu więc tak może reaguje na tren zobaczymy w trzecim tygodniu jak z efektami będzie to dopiero drugi tydzień. Mam też dostęp do biosiry, bioniche, schree i chyba spróboję tym razem z schree co polecacie?



Jestem od stycznia na trenie acet Bioniche - wersja 1ml/vial więc z w/w polecam to co sam lecę właśnie:

https://www.sfd.pl/Bioniche_Pharma_new_design_1ml_vial__temat_zbiorczy_-t1130842-s2.html#post10



Brałem też w 10ml kiedyś, dobrze robił dlatego do niego wróciłem żeby zmieszać sobie trena mix.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
czarny2151
Testował ktos tu tren i master z clinic pharmax ?


clinic dobrze działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
Dark22
Dajcie znać czy ktoś z primus ray walił tren ace. wykonanie mają dobre ale opinii mało, biłem trena ace z alpha i też nie miałem saidów rok temu więc tak może reaguje na tren zobaczymy w trzecim tygodniu jak z efektami będzie to dopiero drugi tydzień. Mam też dostęp do biosiry, bioniche, schree i chyba spróboję tym razem z schree co polecacie?


Shree najpewniejsze.

mateusz261606
Siemanko, mam do wyboru propa z Nexium lub Mediny, jakieś głębsze przemyślenia co do nich macie? Które jest bardziej siebie warte?


Nexium bdb prop.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej