SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12158351

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
A co do pytania o toksyczność to jeśli w tabletce jest substancja która została opisana na pudełku to jest ona bardzo toksyczna jak można wyczytać w wielu miejscach :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93931 Napisanych postów 363729 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666886
melmacinvaders
Panowie przepraszam, że tutaj piszę ale nie widzę sensu zakładać osobnego tematu. Na opakowaniu arimidexu (tego klasycznego pakowanego po 28 tablet) napisane jest film-coated co oznacza że jest to tabletka powlekana, czyli teoretycznie wchłania się dopiero w późniejszym etapie trawienia. Czy nie ma żadnych przeciwwskazań dzielenia tabletki? I zastanawia mnie też czy jeśli podzielę tabletkę na równe 4 części (co oczywiście jest nie możliwe), ale przy takim założeniu to każda z 4 części będzie miała po tyle samo mg? Słyszałem coś że z tabletkami bez podziałki jest tak że nawet równo przedzielona może się różnić stężeniem.


teoretycznie nie powinno się dzielić , praktycznie większość dzieli od lat

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
kulmasBAN
ziki2000
skiny
Jaki obecnie turinabol jest godny polecenia?


Wszystkie oby nie Dose...tutaj się naciałem ja i kumpel ,h** go wie co tam było ale bardziej h**owo się czułem niż na jakimkolwiek oralach dużo mocniejszych...a ture bralem xx lat temu pewne i wiem jak powinna działac..a tutaj z dose jakiś syf był...



Powiem Ci ziki
Musze sie z toba zgodzic
Mialem z 6 tur tych samych
3 jadlem bedac na bombie kolo kwietnia 2015 i git
Teraz jadlem solo i 3 tyg wytrzymalem na 40mg, czulem sie jak zombi, forma szla jak na trenie
Odstawilem minelo 3 dni i super juz sie czulem
Jednak nie mialem tak jak ty pisales problemow z nerkami
Tylko samopoczucie kibel

Zrobie jeszcze podejscie beda on z jakims podkladem
Bo skoro wczesniej bylo oka to dziwne, ze teraz kibel

Zmieniony przez - kulmasBAN w dniu 2015-06-06 09:58:52


Problemy z nerkami to były tylko moje przypuszczenia bo robiłem usg i inne badania i niby wszystko ok było ale kłócie było mocne wtedy...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Arkus P
A co do bolesnosci to co za różnica czy sezonowiec czy nie? Nie sezonowcy mają pancerne dupy?
U mnie teraz tri bold i enan z titana i tylko lekki dyskomfort w posladzie, w udzie mniej odczuwalne,

dece titana skonczylem niedawno między innymi dlatego że urwała mi dupe i nie ważne czy było w pompce dodatkowo 3ml innego soku czy nie, działała równie dobrze jak ap czy shree ale bolesnosc jak dla mnie masakryczna, skreslilem ta pozycje w tym labie,

robiła się taka kulka na ok 4 dni i odczucie było takie jak by ten cały sok siedział w środku cały czas, robiły się nawet krwiaki

Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2015-06-06 16:36:15


No to niezle bo sam na wrzesień mam odłożoną deke i tribolda z titana a jeżeli 2 środki bolesne to będzie ciężko...chociaż potrafie wbijać w jedno miejsce "setki" strzałów i jest ok a więc może zahartowanie już jest

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
Który turek?

turinablol z Biosiry czy z Euromedu?
ktoś tam na forum ostatnio się chyba skarżył że w jego turze z Biosiru siedziała meta.
Kto brał i kto może polecić któryś z tych dwóch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
hans1000
Który turek?

turinablol z Biosiry czy z Euromedu?
ktoś tam na forum ostatnio się chyba skarżył że w jego turze z Biosiru siedziała meta.
Kto brał i kto może polecić któryś z tych dwóch?


Euromed dobrze stoi na rynku.
Natomiast Turę Biosiry brałem sam i działała jak należy.

Ajutooo
Jak turinox z biosiry i prop z Titana ?

Zmieniony przez - Ajutooo w dniu 2015-06-06 21:30:07


2x dobra pozycja.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
Czyli tura z Biosiry i z Euromedu dobra a jak z deklarowanymi stężeniami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracając do Genamed, to ten koleś co raptem jest na Sfd nieco ponad pół roku takiego szumu narobił ze powinien to odsiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2205 Napisanych postów 12647 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170643
Ziki tri bold z enanem nic wielkiego, lekki dyskomfort, tylko ta deca

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69
Siemano, mam pytanie co do metki z Bayer "Methandienone" udało mi się wyczytać tylko że Bayer nigdy nie produkował metki, więc moje pytanie brzmi czy jest ona skuteczna i czy jest sens ją brać, zamierzam ułożyć sobie pierwszy cykl na tej mecie ze 100 tabletek, a także jak wypada pod względem toksyczności w porównaniu do innych mietków.
Pozdrawia.

PS. Z kodu kreskowego wynika że jest ona z Tailandi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium