SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133778

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
nieufajkoksom
a jak tura z bm bo mam super cene



Orale BM, zresztą całę BM jest na topie.


borek1382
Jaka firme wybrać ANDROCHEM czy MALAY TIGER????



MT.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Pomperiusz
witam koledzy jaki turanabol lepszy biosira czy balkan bo ceny mam takie same i się waham na co zwrocic uwage czy to nie podroba?



Myślę, żę obie będą OK. Ja brałem Biosire akurat więcprzy takim zestawieniu brałbym to co już raz brałem i się sprawdziło.


imperator7
Panowie tren hexa z BM daje radę?idzie go na początek walić 75mg e3d razem z testem cypkiem w strzale?



BDB hexa lecę już długo (najpierw solo z propem od stycznia robię trena mix z trenem ace bioniche), kozak towar

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 671 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85330
lodzianin1
cyklon00
jak clinic pharmax stoi ? ogolnie ? chociaz szczegolnie mi chodzi o deki/treny/mastery


testy,npp,tren krótki działają na pewno dobrze
orale również te co wyszły met,wins i tura


A master e z clinica testowałeś ? Ogolnie mało znany lab i opinni nie wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5127
jak susta z vermodje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7178
Siemka co sadzicie o Anapolonoe z Primus ray ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
jabol_ek
Siemka co sadzicie o Anapolonoe z Primus ray ??



Brałem propa - git, biorę dalej clen inj - git. Z orali nie brałem nic, ale dobrze się o nich słyszy więc uważam, że warto.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Halotestin Primus Ray - kiszka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7992
Szwera
jak susta z vermodje?


W Pl nie kupisz org Vermo. Sa kopie tylko.
Oryginal jest w ciemnym szarym kartonie. Ma kapsel z wybitym znakiem Vermo. Ma naklejke ze zdrapka z kodem z napisem www.verid.org Podobnie jest z meta, czy oxa. Tam tez na kazdym blistrze jest naklejka zdrapka z kodem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5127
A klepia cos te kopie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1512 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26497
W jaki propionat i wino oral celować? Cel ubicie.

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium