SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12133321

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
wnc1964
Vermo u nas chwalone, androchem, testuje znajomy nie narzeka, genesis ogólnie dobry lab ale nie znam nikogo kto testuje anapolon.


antka podjadał znajomy wyciskacz i chwalił , teraz podgryza halo od andro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
ziki2000
Nelsonek1987
majster
Trafiają sie wałki nexium? Przytrafil sie komus?

Mi sie trafil chyba albo ori bylo ch**owe stezenie bo zj**alem Sobie caly cylk silowy,genamed ktorego sie trzymalem tanie i dobre,chcialem sprawdzic jak dziala nexium i trach...w trakcie bicia maxow w 2 tygodnie zajechany jak szmata,szybko badanie i 2x norma,genamed 8x przy 1g e week,i trzeba bylo sie trzymac tego co dziala,chociaz master i tren wczesniej w starej szacie dzialaly wzorowo.


W starej szacie nexium były wałki ale w nowej szacie nie ma póki co wałków
to jesli nie ma walku to faktem jest zectrafilem gowniane rozlanie ktore zaj**alo mi caly temat..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
86.raf
Nelsonek1987
majster
Trafiają sie wałki nexium? Przytrafil sie komus?

Mi sie trafil chyba albo ori bylo ch**owe stezenie bo zj**alem Sobie caly cylk silowy,genamed ktorego sie trzymalem tanie i dobre,chcialem sprawdzic jak dziala nexium i trach...w trakcie bicia maxow w 2 tygodnie zajechany jak szmata,szybko badanie i 2x norma,genamed 8x przy 1g e week,i trzeba bylo sie trzymac tego co dziala,chociaz master i tren wczesniej w starej szacie dzialaly wzorowo.

Kody sprawdzałeś na stronie ?

Jesli pisze ze this product is original to jest oki? Kur... tak jak reszta dzialala legit-tren master oxa meta clen etc to zalosny enan wyszedl jak gowno i wszystko mi sp******il a taki genamed od 3 lat nie zrobil mi takiego numeru
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 161 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36950
Nelsonek1987
86.raf
Nelsonek1987
majster
Trafiają sie wałki nexium? Przytrafil sie komus?

Mi sie trafil chyba albo ori bylo ch**owe stezenie bo zj**alem Sobie caly cylk silowy,genamed ktorego sie trzymalem tanie i dobre,chcialem sprawdzic jak dziala nexium i trach...w trakcie bicia maxow w 2 tygodnie zajechany jak szmata,szybko badanie i 2x norma,genamed 8x przy 1g e week,i trzeba bylo sie trzymac tego co dziala,chociaz master i tren wczesniej w starej szacie dzialaly wzorowo.

Kody sprawdzałeś na stronie ?

Jesli pisze ze this product is original to jest oki? Kur... tak jak reszta dzialala legit-tren master oxa meta clen etc to zalosny enan wyszedl jak gowno i wszystko mi sp******il a taki genamed od 3 lat nie zrobil mi takiego numeru

To nic tylko czekać na więcej opinii sam robię cykl na nexie leci cypio i deka niedługo dojdzie master póki co wszystko git nie chciałbym sobie zepsuć cyklu eh te undery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 496
Cos ktos slyszal o BioGenerics Labs?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 496
A co do Antka to z Galaxy dziala Jak nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Ja polecam antka inj squibb. 2 tydzień leci 100mg ed i nabicie ogromne, siła mocno do przodu. Waga nieznacznie, bo przechodziłem z insy. Iniekcje trochę bolą, ale nie wiem czy znajdzie się pewniejszy antek teraz poza ori turkiem. Z orali z opinii znajomych biosira lepsza niż androchem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Biosira wymiata mimo smiesznych wg wielu saszetek czy niby nizszych cen od konkurencji przynajmniej u mnie w regionie. Takie wlanie rzeczy jak cena, design moga zmylic a za grosze mozna miec mega fajny oral bez zadnego syfu na którym mozna leciec dlugo bez bloku apetytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Anapolix
A co do Antka to z Galaxy dziala Jak nalezy

z tej firmy to nawet prop malom co dziala a co dopiero antek jeszcze biorac pod uwage ze jest duzo fejkow

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Orale biosiry z tych ktore jadlem byly na rowni z balkanem czy shree. Oxandrolon i turanabol wlasciwie bo wiecej orali nie moge choc bym bardzo chcial.
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

Wiecej