SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12160833

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2532
Susta,Deca,meta. Który lab najpewniejszy i godny polecenia? Do wyboru mam DB Pharma, alchemia,phoenix
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 130 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2691
Panowie jak Malay Tiger dobrevsrodki ktos brał??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hygetropin i Kigtropin warte to wogole czy wielkie gowno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1498
patryk173
ziki2000
lodzianin1
zależy co mamy na myśli mówiąc osłonka
na cyklu z oralami coś na poprawę pracy czyli esselive/essentiale czyli po prostu lecytyna
ale po odstawieniu orali hepa i jest ok


W trakcie NAC sie super sprawdza a jeszcze lepiej na cyklu i po cyklu polecam UDCA, ale to juz koszt :)

Nie lepiej i najpewniej dać hepa w trakcie i po? Chociaż jak ktoś nie ma predyspozycji do wysokich alt i ast to nawet lecytyny nie trzeba


Z tego co ostatnio wyczytałem u chlopakow zajmujących się sportami siłowymi hepa brana podczas cyklu na ptakach podobno bardzo osłabia działanie orali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1498
Czy ktoś miał kiedyś jakiś kontakt z firma Genotec ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
mlody3215
Susta,Deca,meta. Który lab najpewniejszy i godny polecenia? Do wyboru mam DB Pharma, alchemia,phoenix


podbny zestaw cisne w tej chwili u mnie leci calosc z genameda. z db jadlem tylko clen. phoenix myslalem ze juz nie istnieje dawno go nie widzialem

lapa19
panowie znajomy pyta dostep do nexium vermodje genamed testy bold wino co z czego warto ?


genamed kolego bdb
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
goral8930
Hygetropin i Kigtropin warte to wogole czy wielkie gowno


A to w ogóle jeszcze chinole robia? Ja tam nazw nie pamiętam tylko bardziej za moich czasów sie operowalo kolorami topów; blue top, grey top itd i to chyba było to albo sie myle. Kilka razy próbowałem róznych kolorów i kicha wychodzila straszna ale jak juz pisalem nieraz zalezy jak żółty brat posypie



@Thepejsik o jakie ptaki Ci chodzi? Oralach chciales napisac? Tez tak słyszałem ale to juz dawno i ostatnio ten typek tez gdzie tu tak pisał Marian Żurek czy jak mu tam nie moge znaleźć to raczej nikt mu nie uwierzył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
db pharma sibutramine ma mega lipną! o tym jedynie warto wspomnieć jeszcze. reszta nie wiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1498
SalvatoreLucania
goral8930
Hygetropin i Kigtropin warte to wogole czy wielkie gowno


A to w ogóle jeszcze chinole robia? Ja tam nazw nie pamiętam tylko bardziej za moich czasów sie operowalo kolorami topów; blue top, grey top itd i to chyba było to albo sie myle. Kilka razy próbowałem róznych kolorów i kicha wychodzila straszna ale jak juz pisalem nieraz zalezy jak żółty brat posypie



@Thepejsik o jakie ptaki Ci chodzi? Oralach chciales napisac? Tez tak słyszałem ale to juz dawno i ostatnio ten typek tez gdzie tu tak pisał Marian Żurek czy jak mu tam nie moge znaleźć to raczej nikt mu nie uwierzył.


Tak, chodziło mi o orale :) Pisze przez tel i dlatego mi się tak napisało.. ja nie mogę znaleźć na fb tego posta gdzie Chłopacy się wypowiadali, ale jak wroce do domu (bo jestemnna wyjeździe) to jeszcze raz poszukam dokładnie i wstawię
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium